Kosmetika Klorane

Cenová relace kosmetiky:

Klorane je francouzská značka dermokosmetiky, která patří pod laboratoře Pierra Fabera. Specializují se na vlasovou kosmetiku a kosmetiku pro děti. Klorane je zcela přírodní a nemá negativní dopad na životní prostředí. Veškerý sortiment se testuje přímo v laboratořích Klorane a výrobce tak... Více o značce >

Klorane

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Více o značce Klorane

Klorane je francouzská značka dermokosmetiky, která patří pod laboratoře Pierra Fabera. Specializují se na vlasovou kosmetiku a kosmetiku pro děti. Klorane je zcela přírodní a nemá negativní dopad na životní prostředí. Veškerý sortiment se testuje přímo v laboratořích Klorane a výrobce tak ručí za to, že na pulty obchodů přijdoe pouze zdravotně nezávadná kosmetika.

Značka Klorane byla založena v roce 1965 a od počátku si na kosmetice, která je mimořádně šetrná k přírodě. Mezi hlavní ingredience patří rostlinné výtažky, například kopřivy, granátové jablko, mandle, datlovník, olivovník, borovice, pivoňky, magnolie a celá řada dalších. Díky tomu kosmetika Klorane příjemně voní a navozuje snadno uvolnění a relaxaci.

Přípravky Klorane se hodí pro všechny typy pleti i vlasů. Napomáhají k přirozené ochraně a regeneraci, příjemně voní a nezpůsobují alergické reakce.

Doporučujeme z kosmetiky Klorane

Značka Klorane vyniká převážně vlasovou kosmetiku. Nabízí šampóny, kondicionéry a další přípravky určené ke každodenní péči o vlasy. V nabídce najdete mimo jiné i šampón proti lupům a oblíbené suché šampóny určené pro různé typy vlasů.

Další část sortimentu tvoří péče o dětskou pokožku, a to i pro ty nejmenší děti od narození. Jemné šampóny a mycí přípravky Klorane pokožku hydratují a jemně ošetřují.

Kde koupit Klorane?

Kosmetika Klorane zakoupíte převážně v kamenných i online lékárnách (Benu, Dr. Max, Pilulka.cz, lekarna.cz) a vybrané kosmetické produkty také v některých drogeriích (Teta, DM).

Diskuze o této značce