Genifique sérum pro všechny typy pleti Youth Activating Concentrate

Značka:

Lancôme

Popis kosmetiky:

Lancome Genifique sérum pro všechny typy pleti (Youth Activating Concentrate) 30 ml

Je v kategorii

  • 10.04.19

Měla jsem ho před nějakou dobou a byla jsem moc spokojená. Krásne se vztřebává, hydratuje a dodává pleti energii.

Nahlásit
  • 08.04.19

Toto sérum miluji. Dodává pleti hydrataci, rychle se vstřebává. POužívám pravidelně ráno a večer, pleť vypadá zdravěji, odpočatě a plná síly. Zatím jsem neobjevila lepší, takže toto rozhodně ANO!!!

Nahlásit
  • 10.12.18

Top, top, top sérum. Nesnáším séra, co lepí a že jich lepilo 90% co jsem kdy vyzkoušela. Tohle sérum Génifique už mám 3. lahvičku v pořadí a ještě k tomu o velikosti 100ml. Výborné, tekuté a perleťové sérum se dokonale vstřebá do pleti, která zůstane vyživená, hebká, nenapjatá, neulepená a optimálně připravená na noční krém - používám jen na noc. Miluji ho.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Lancôme

O značce Lancôme

Lancome je kosmetika pro dámy, které rozumí potřebám svojí pleti a milují kvalitní krásné vůně. Mezi nejoblíbenějšími vůněmi Lancome najdete Hypnose, La Vie Est Belle a Poeme. Pleťová kosmetika od firmy Lancome kombinuje nejmodernější postupy estetické dermatologie s kvalitními přírodními oleji. Korunujte vše kvalitní řasenkou nebo leskem na rty od Lancome a budete vypadat luxusně. Lancome pamatuje i na muže. Pánský krém proti vráskám okolo očí je ostatně velmi populární.

Diskuse o této kosmetice

Lancôme