Čokoládová bahenní maska

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

My 7th Heaven

Popis kosmetiky:

Čokoládová bahenní maska bohatá na přírodní suroviny, hloubkově čistí uzavřené póry a odstraňuje nečistoty. Obnovená, hydratovaná a mladě vypadající pleť - díky spojení soli z Mrtvého moře, kakaovému a bambuckému máslu.

Je v kategorii

Recenze: Čokoládová bahenní maska

  • 25.03.20

Asi nejikoničtější maska téhle značky. Voní, jako byste si po obličeji roztírali rozpuštěnou čokoládu. Ale bacha, neolizovat, chuťově moc dobrá není (neplánovaně jsem si ji mázla přes pusu :D). Zasychá kolem 20 minut a já se teda musím po sundání hned namazat, což mi nijak extra nevadí. Pleť je jinak po použití hladká, hebká a na pohled čistá.

Nahlásit
  • 19.03.20

Tohle je úplně k sežrání, dokonalá vůně čokolády a k tomu textura připomínající rozteklou čokoládu. Maska do 15 minut zaschne, neštípe, nepálí, ale déle jsem ji nechat nemohla, protože po této době začal obličej svědit a vyloženě jsem potřebovala masku smýt a poté pleť ihned namazat krémem. Pleť byla ovšem nádherně heboučká, velmi jemná, ale jak píšu, pnula a musela jsem mazat.

Nahlásit
  • 25.11.19

Skvělá maska. Používám ji asi 2 roky a nedám na ni dopustit. Krásně voní a pokožku krásně zvláční a hydratuje. V balení toho je dost, tak že vám vydrží až na 3 aplikace. Je to asi nejlepší drogérková maska. Cena je skvělá. Rozhodně doporučuji ;)

Nahlásit
  • 20.10.19

Pro všechny milovnice čokolády je toto dokonalý vynález. Nepřiberete po ní ani deko a ta vůně, lepší než samotná čokoláda! Musela jsem se hodně krotit, abych neochutnala. Maska je úžasně hutná a krémová a voní jako pravá čokoláda, nechtěla se mi ani smývat. Balení je jednorázové, ale s přehledem vydrží dvě, možní i tři aplikace. Obličej je pak jako ze žurnálu, jemný a hebký, jako dětská prdelka. Dokonalost za těch pár kaček!!!

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika My 7th Heaven

O značce My 7th Heaven