Kosmetika NYX Professional Makeup

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetická značka NYX se v Česku objevila v roce 2016. Za jejím vznikem stojí Toni KO, která firmu založila v roce 1999 v Los Angeles. Značka přináší cenově dostupnou kosmetiku, která se drží aktuálních trendů a je součástí portfolia L´Oréal (od roku 2015). Tony svou značku pojmenovala podle bohyně noci.

Značka NYX přináší profesionální make-up, který si postupně získal příznivce po celém světě. Společnost si vybudovala vztahy s make-up artisty a na jejich doporučení vznikla komunita uživatelek. NYX si oblíbily nejen zkušené vizážistky, ale i nadšené amatérky, líčení milují. Dnes působí již v 70 zemích světa.

Krátce po svém založení uvedla značka dnes již ikonickou tužku na oči. Postupně své portfolio rozšiřovala a dnes nabízí téměř 2 000 kosmetických pomocníků na rty, oči, tváře a obočí. Značka si dává záležet na pestré škále barev a odstínů, aby si přišel na své každý. Kromě toho NYX nabízí další doplňky, které usnadní dokonalé líčení.

V nabídce NYX najdete

Značka spolupracuje s bloggerkami a je velmi aktivní na sociálních sítích. Blogerky a youtuberky mají také svůj podíl na skladbě nabídky této značky. V Česku spolupracuje například s bloggerkou Petrou Lovely Hair.

Kde koupit?

Kosmetiku NYX můžete koupit ve e-shopu nyxcosmetics.cz nebo v dalších drogeriích, například Notino či Douglas. Značka má i své kamenné prodejny, které se nachází převážně v nákupních centrech (například v Praze na Chodově).

NYX Professional Makeup

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »