Kosmetika Olay

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetická značka Olay byla založena na počátku 50. let minulého století. Vyvinul ji chemik Graham Wulff jako dárek pro svou manželku. Dnes patří Olay světoznámé společnosti Procter & Gamble. Přestože u nás není zatím tolik rozšířená, ve světě je tato kosmetika oblíbená a velmi žádaná. Pravidelně se umísťuje ve výběru beauty editorů známých časopisů. V České republice je k dostání od roku 2011.

Kosmetická značka Olay klade důraz na přísnou kvalitu a nezávadnost svých produktů. Snaží se pružně reagovat na neustále měnící se potřeby ženy a poskytovat jim to nejlepší, co je v současné době v oblasti péče o pleť možné.

V nabídce Olay najdete

  • pečující krémy o pleť: denní omlazující krém s makeupem Total Effects
  • regenerační séra: Regenerist liftingové oční sérum s hydratačním účinkem
  • čisticí pleťovou kosmetiku: čisticí pleťové mléko Age Defying
  • doplňky v péči o pleť: čisticí utěrky na pleť

Proč chodit k plastickému chirurgovi, když si s vráskami poradí pleťové krémy a séra Olay? Účinný Olay Total Effects hydratační krém vyrovná barevný tón pleti a vrásky přes noc vyhladí. Anti-aging sérum Olay regenerist zas u žen vítězí svými zpevňujícími účinky na pleť obličeje a dekoltu. Profesionální péče o pleť Olay vás potěší i svou příznivou cenou.

Značku Olay si oblíbí ti, kteří hledají prvotřídní kosmetickou značku dostupnou za rozumné ceny, chtějí se zbavit vrásek a mít krásnou a zdravou pleť.

Kde zakoupíte?

Kosmetiku Olay můžete zakoupit v e-shopech notino.cz, mall.cz nebo ve FAnn parfumerii.

Diskuze o této značce