Černá maska Black Head

Značka:

Pilaten

Popis kosmetiky:

 • Zbavuje pleť nečistot a černých teček
 • Rozjasňuje pleť
 • Zlepšuje prokrvení pokožky

Čistící pleťová maska Black Head zachycuje nečistoty, odstraňuje černé tečky na nose a tvářích. Zlepšuje prokrvení obličeje a zanechává pleť hedvábně jemnou.

Balení: 6 g, 60 g

Je v kategorii

 • 26.10.19

Velké zklamání. Pleť vám moc nevyčistí a při sundání hrozně tahá. Za tu cenu a celkově nemůžu doporučit.

Nahlásit
 • 08.08.19

Z tejto masky som bola trošku sklamaná, tak som sa na ňu tešila, ale s čiernymi bodkami nič neurobila, takže za mňa nie…

Nahlásit
 • 04.03.19

Táto čierna maska je dosť bolestivá. Už samotné nanášanie tohto produktu nie je zábava. Ťahá sa to a je z toho špinavý celý svet( je možné, že to bolo spôsobené mojou nešikovnosťou). Nanášala som to štetcom, no ta tubička má príliš veľký otvor a vychádza z toho príliš veľa produktu naraz, tak na to pozor. Tvár som po nej mala začervenanú a na pár miestach som sa dokonca vyhádzala. Veľmi neodporúčam. Za tieto peniaze sú na trhu aj lepšie varianty.

Nahlásit
 • 27.01.19

Super nástroj na takové to domácí mučeníčko. Sundat to, to chce fakt rychlou ruku, zatnuté zuby a 2 dny dovču na to, aby se pleť stihla vzpamatovat. Podráždění zaručeno, vyčištění rozhodně ne.

Nahlásit
 • 22.01.19

Pro mě je tahle maska velkým zklamáním. Černých teček Vás rozhodně nezbaví a akorát po ní (po sloupnutí) štípe pleť a je zarudlá. Efekt nulový, zbytečně vyhozené peníze.

Nahlásit
 • 21.01.19

Jako depilace dobrý, ale na černé tečky nic moc :D Sem tam sice nějakou nečistotu vytáhne, jenže opravdu jen minimum. Podruhé už mít nemusím.

Nahlásit
 • 15.01.19

Slupovací masku na póry u nás nikdo moc testovat nechtěl. Takže jsme si daly „kámen, nůžky, papír“ a černý zázrak si domů odnesla Janka. Bolestivý proces se naštěstí nekonal, ale líp vydepilovanou T-zónu prý ještě neměla. A co na masku póry? „Na sloupnuté masce jsem sem tam objevila trochu nečistot, ale žádný zázrak. Navíc pokud maska skutečně něco z pleti vytáhla, tak jen z části póru, takže když po téhle proceduře použijete kosmetiku na stažení pórů, moc vám nepomůže. Mým černým tečkám tedy s pomocí masky Pilaten rozhodně neodzvonilo, ach jo.”

Nahlásit
 • 27.11.18

Při napaření obličeje póry vytáhne jen minimálně, moc nedoporučuji.

Nahlásit
 • 26.11.18

Jako depilace dobrý, s černými tečkami to neudělalo nic. Ani na pleti jsem nezaznamenala žádnou změnu. Úplně zbytečný produkt.

Nahlásit
 • 24.11.18

Na YT samá chvála a na FB taky, tak jsem si řekla, že to taky zkusím. No, tolik bolesti a ty černý tečky na tom obličeji prostě budou, nikam se nehnou. Možná tak jediný plus je to, že mám teď obličej jak dětskou prdýlku, jenom doufám, že nebudu pak zarostlá, jak vlkodlak.

Nahlásit
 • 23.11.18

Z nosu mi to něco málo vzalo, ale bylo to jediný místo a jinak nic.(maximálně chloupky)

Nahlásit
 • 22.11.18

Jediné, co tahle maska umí - depilovat váš obličej. Vsadím se, že bych si tím vydepilovala i nohy :D

Nahlásit
 • 20.11.18

Ráda bych věděla, odkud se vzaly všechny ty chvalozpěvy na tuhle masku, protože jediný, co dokázala u mě bylo, že mi vytrhala několik chloupků z obočí, když se mi do něj omylem trochu masky dostalo. Takže jako epilace dobrý, ale to je asi tak všechno. Aplikace je pro mě docela nepohodlná, když si chci umýt ten jeden prst, kterym to nanášim, tak mam zaflákaný celý umyvadlo, sloupávání dost nepříjemně tahá a výsledkem je možná pět vytažených černých teček (i s nahřátým obličejem a otevřenými póry).

Nahlásit
 • 13.11.18

Masku doma máme a já ji používám jenom na nos, na tváře nemůžu, protože bych jí bolestí díky jemným chloupkům nesloupla. Nebo si to asi moc beru, protože přítel na masku nedá dopustit a používá ji pravidelně, sám od sebe. Klidně přijdu z práce domů a on ji má zrovna na obličeji :-) nějaké nečistoty vytáhne a nos pak má skutečně méně černých teček, ale druhý den tam jsou zase, to bych ji musela používat denně a za to mi zase nestojí. Navíc mě maska docela dusí a čpí. Radši si dopřeji nějaký přírodnější koktejl, ze kterého si pleť něco vezme :-)

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

O značce Pilaten

Korejská značka Pilaten se specializuje na vývoj mimořádně účinných kosmetických výrobků pro vaši krásu! Mezi bezesporu nejpopulárnější produkt značky Pilaten patří slupovací černá maska, která hloubkově čistí pleť a zanechává ji dokonale hebkou a bez viditelných černých teček. Obsahuje účinné látky alantoin a glycerin, které pomáhají zlepšovat poškozenou pleť.