Stay Matte liquid lip colour

Značka:

Rimmel London

Popis kosmetiky:

Tekutá matující rtěnka s dlouhou výdrží. Řada obsahuje mnoho odstínů.

  • 13.02.18

Mám odstín 210 Rose and shine, který je takový růžovo-hnědý. Nechtěla jsem nějakou extra výraznou barvu a tato je maximálně příjemná pro denní nošení. Navíc má skvělé krytí a opravdu dlouhou výdrž. Některé rtěnky cítím na rtech, ale tohle není tento případ. A příjemně voní, skoro jako žvýkačky Pedro.

Nahlásit
  • 08.04.18

Rimmel London Stay Matte liquid lip colour mi nevyhovuje svou texturou - nekryje pořádně, rty pak působí na můj vkus až příliš suše, ale rozhodně ne matně. Po krátkém nošení zanechává na rtech pocit sucha, dehydratace. Rozhodně nedoporučuji.

Nahlásit
  • 09.04.18

Tuto matnou tekutou rtěnku mám v odstínu 800 Midnight. Je to taková tmavá podzimní až zimní barvička. Konzistence je hutnější, ale dobře se nanáší. Neflekatí, což je u těchto odstínů poměrně časté. Také na rtech velmi dobře drží, i odlíčit jde hůře :-)

Nahlásit
  • 10.04.18

Je to držák. Snesla bych trochu míň hutnou konzistenci, ale jinak nemám co vytknout.

Nahlásit
  • 12.04.18

Mám odstín 700 Be my baby. Je to nude odstín, který vypadá na rtech velmi přirozeně, není nijak zvlášť výrazný. Čekala jsem, že to bude velký „držák“, nicméně vydrží na rtech jen pár hodin. Zvládne pití a nějakou menší svačinku, ale po obědě už budete muset rtěnku opravovat. Co je ovšem pozitivní, že ze rtů mizí rovnoměrně a je na rtech opravdu příjemný.

Nahlásit
  • 19.04.18

Rtěnka má velký aplikátor, se kterým se dobře pracuje. Konzistence je velmi příjemná a nevysušuje rty, což hodně matných rtěnek dělá. Výdrž je průměrná, pití zvládá dobře, ale pokud jíte tak se ztrácí. Při mastném jídle zmizí úplně.

Nahlásit
  • 20.04.18

Mám korálový odstín a je moc povedený. Rtěnka výborně drží, ale v té světlejší matné barvě vynikne každá vráska na rtu. Aplikátor je z mého pohledu průměr a konzistence také. Voní mi výrazně chemicky, ale dá se na to zvyknout. Celkově se mi líbí

Nahlásit
  • 20.04.18

Textura je sice trochu hutnější, než je pocitově nutné, ale i tak se s rtěnkou dobře pracuje- bez problémů se nanáší a rovnoměrně roztírá. Barva hezky kryje a vůbec nelepí. Vydrží poměrně dlouho, ale nespoléhejte na celý večer, velmi pravděpodobně si vyžádá opravu. Bohužel mi chybí pocit hydratovańych rtů, rtěnka mi je spíš vysušila.

Nahlásit
  • 05.05.18

Tak tahle rtěnka mě fakt baví. Je opravdu dost hutná, ale perfektně kryje již v jedné vrstvě, nanáší se rovnoměrně, což je super, aplikátoru též nemám co vytknout, pracuje se s ním jedna radost. Téměř ihned zaschne a na rtech vytvoří hezký sametově matný vzhled. Nezvýrazňuje nedokonalosti, ale zároveň myslím, že pro velmi suché rty nebude, těm spíše uškodí, jelikož není rozhodně hydratační. Výdrží nějaké to jídlo a pití, přesto je potřeba po čase doupravit.

Nahlásit
  • 08.05.18

Tohle se Rimmelu fakt povedlo. Pigmentace této rtěnky je naprosto skvělá, stačí tedy jen jedna vrstva - líčení s ní je tedy rychlovka i díky aplikátoru, který je tak akorát. Vůně mi vyhovuje, ale chápu, že na někoho může působit chemicky. Výdrž je nadprůměrná, což je asi největší plus. Nevysušuje a mizí přirozeně, tím myslím, že na rtech nevzniknou mapičky jako třeba s šestnáctkou od Dermacolu. Pokud pijete má tendenci se trochu rozpíjet na okrajích, ale s konturkou je to vše OK. Doporučuji.

Nahlásit

Reklama


Reklama