Kosmetika SVR

Cenová relace kosmetiky:

Pod názvem SVR se ukrývá francouzská rodinná značka. Založil ji v roce 1962 manželský pár Simone a Robert Véret, oba pracovali jako lékárníci. Název značky vznikl z prvních písmen jejich jména a příjmení. Chtěli vytvořit kosmetiku, díky které bude pleť krásná a zdravá.

Manželům se podařilo vyvinout kosmetickou značku, která obsahuje dermatologické látky v té nejvyšší koncentraci a je mimořádně šetrná k pokožce. Kosmetika SVR je výjimečná především svým složením. V porovnání s jinými značkami obsahuje větší množství koncentrovaných účinných látek.

V průběhu let se z malé rodinné firmy stala významná dermo-kosmetická značka, která postupně expandovala do celého světa. Díky velmi dobré snášenlivosti a toleranci k pleti ji často doporučují dermatologové svým pacientům. SVR je značka, která pomáhá pleti navrátit přirozenou kožní bariéru, pružnost i hydrataci. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější.

Kosmetika SVR:

Kde koupíte SVR?

Dermokosmetiku SVR můžete zakoupit v lékárnách online Pilulka.cz nebo v kamenných lékárnách, například Benu. K dostání je také na notino.cz.

SVR v našem magazínu

SVR

Stránka:  1 2 3 4 Další »