Kosmetika t: by tetesept

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetika t: by tetesept vychází z konceptu starší značky tetesept, která byla založena v roce 1966 v Německu. Drží se stejné filozofie a specializuje se na koupelové výrobky, které mají pozitivní účinky na fyzické i duševní zdraví. Jejím hlavním cílem je přinášet zákazníkům luxusní kosmetiku, kterou mohou hýčkat své tělo.

Společnost je jedinečná v tom, že nenabízí pouze klasické kosmetické přípravky, ale vše vyrábí s ohledem na zdraví. To dokazuje historicky první výrobek značky tetesept, jímž byl koncentrát do vany, který měl přinést úlevu při nachlazení. V roce 2002 se společnost stala lídrem v německém lázeňském trhu.

Značka t: by tetesept se zaměřuje na:

  • Pěny do koupele – Smyslnost pěna do koupele
  • Soli do koupele, které obsahují liposomy, díky nimž zůstává pokožka hebká a vláčná
  • Dárkové sady originálních koupelových koncentrátů – Sprchová a hydratační sada Granátové jablko
  • Tělová mléka a sprchové gely

V portfoliu značky najdete pěnovou koupel Odpočinek, která v sobě snoubí smyslnou vůni extraktu z Ylang – Ylang a růžové orchideje. Neméně oblíbená je pěnová koupel Pro mě. Relaxační pěna vyrobená z jojobového oleje a extraktu z fíkového mléka vás zbaví napětí i stresu z náročného dne.

Pěnové koupele a soli neobsahují parafíny, silikony, parabeny ani minerální oleje. Každý přípravek nese svůj originální název, jako je například Porce štěstí, Porce Lásky. I milovníci jednorožců si přijdou na své. Pěna do koupele Jednorožec baví především malé slečny.

Značka t: by tetesept si dává záležet na kvalitě a designu své kosmetiky, kterou rozhodně nepřehlédnete.

Kosmetiku t: by tetesept můžete koupit


Výrobky této značky můžete zakoupit ve vybraných drogeriích a supermarketech. Jejich seznam najdete na webu značky tetesept. Některé přípravky lze objednat online na alza.cz.

t: by tetesept