Napsat zprávu

Červánek

  • 5682 příspěvků
  • 237 recenzí
  • 09.01.13
  • on-line: dnes v 08:16

Motto

Nothing brings to life again a forgotten memory like fragrance -Christopher Poindexter-

Přátelé uživatele

Diskuzní příspěvky

Červánek 3.10.19 09:07

Karel byl vyjímečný člověk, nejen vynikající zpěvák, sláva a peníze mu nevlezly do hlavy a pro naši zemi udělal mnohem víc než kterýkoliv státník.
Bude mi chybět - už teď mi chybí. Když mi včera poslala dcera zprávu na FB - nechtělo se mi to věřit.
I když jsem věděla, že byl vážně nemocný, i když vím, že se dožil úctyhodného věku.
Ale přesto všechno . . . . . . . .
A ano jak zde bylo řečeno - odešla s ním epocha :cry:

A měl rád vůně - říkávál, že člověk by měl neznatelně vonět. :rose:

Odpočívej v pokoji, Mistře a děkuji za vše. :rose:

Červánek 30.9.19 09:25

Řada Gratte Ciel Serge Lutense již v průběhu tohoto týdne v Ingredients :-)

na ČR je to značný pokrok :palec:

Červánek 30.9.19 09:23

Řada Gratte Ciel již v průběhu tohoto týdne v Ingredients-Store v Praze :-)

Červánek 14.6.19 14:09

@Admin Arome.cz prosím o přídaní značky a její vůně

https://www.areejledore.com/perfumes/

Díky moc :-)

Červánek 28.3.19 13:31
@Hanka H píše:
Tom Ford White Suede

Myš domácí, která se rozhodla vyrazit do velkého světa. Řádně si prokartáčovala kožich, decentně se napudrovala, nanesla křiklavě rudou rtěnku a nahodila zánovní křivák. Přesunula se do nejbližšího báru, nenuceně přehodila nožku přes nožku – to aby vynikly semišové mušketýrky – zhodnotila místní elitu a začala cíleně házet očkama.

Včerejší odpoledne jsem měla tu čest strávit v milé společnosti Ivonny @fegitah. Její postřeh ohledně vůně mě velmi rozesmál – je trochu nestandardní, leč výstižný – puritáni a kyselé :pudl: , dále nečtěte! Prý to připomíná čerstvě umytou pičku!* :lol: :lol: :lol:

ten dovětěk je nejexaktnější :lol: :lol: :lol:

Červánek 28.2.19 16:20

@Venea mi říkali minulý či předminulý týden něco jiného při zakládání nové Douglas karty a sice, že se slevy z letáku ze zakládání karty i pak narozeninová 20 %-ní vztahuje i na drahé vůně - Exkl. Chanel i na Forda apod.

Do narozenin daleko /cca 2 měsíce/, zda to tak bude, se uvidí, když tomu tak nebude, svět se nezboří.

Pár stovek cenový rozdíl mezi Paříži a Prahou mi nepřijde až tak markantní. U milované vůně upřednostním raději vonění se z flakónu než z odstřiku a konkrétně u Exkl.
Chanelů dávám přednost malému 75 ml flakónu, se kterým se mi mnohem lépe manipuluje než s tou 200 ml „krávou“ - pardon. (75 ml se dá v nejnutnějším případě vzít i na cestu - i do letadla na palubu) :-)

Samozřejmě ne ze všech vůní potřebuji flakón, někdy mi odstřik bohatě stačí, když mám na vůni chuť jen sem tam. :-D

Červánek 23.2.19 10:21
@Venea píše:
@domenica Moni, tak mě se situace nakonec příjemně zkomplikovala, budu mít snad do 14 dní celý flakon jako dárek :hug: , takže prosím u toho mého podílu si dej otazník…ještě to potvrdím…

gratuluji k nákupu a hlavně k hodnému příteli :palec: :rose:

Červánek 22.2.19 12:21

1957 :srdce: :srdce: :srdce: a den je hned veselejší :-D

Červánek 21.2.19 22:02
@Darya píše:
@Červánek
Sylvi, prosím tě, jak funguje ta narozeninová sleva v Douglasu? taky jsem si nedávno založila kartu, ale nepročetla jsem si pořádně ten leták a někam ho založila :-? Tak to jsem tu slevu asi propásla.

Těch 15% za založení karty platí i pro kamenky i pro e-shop s tím, že se zadá kód „Kupon na e-shop“ u nákupu po internetu (A ten leták platí půl roku. Dari, jsi z Prahy, tak tam zajdi a řekni, že jsi leták založila - za pokus to stojí)

v den narozenin přijde mailem narozeninový voucher s 20% slevou :-D stojí v letáku a myslím, že mi to i dámy z Douglasu říkaly
- Omlouvám se za OT ;-)

Červánek 21.2.19 20:21

1957 jsem kupovala v Douglasu v pondělí (75 ml), rozdíl Kč 300,00 mě už fakt nespasí (kdybych platila v Paříži, Vídni či Mnichově kartou - tak mi platba „sežere“ další dvě stovky * Založila jsem si v pondělí novou Douglas kartu, která mi přinesla 15 % slevu na další nákup a protože mám v květnu narozky tak dalších 20 % na cokoliv :-) *Odešla jsem se vzorky - 3 vody Paris - Deauville, Venice a Biarritz a asi 2×1957, se kterými jsem odjížděla na SC do Nantes (manžel mi bral flakón domů)

Vůně 1957 je krásná - má hodně pižma a několik Chanelů dohromady - červená edice L´Eau/No 5, Beige, No 22, No 18, La Pausu - dle mého nosu, Na Poličce mám recenzi - třeba někomu pomůže,

Edit: v Praze se oficiálně začne prodávat od 8.3.2019 tedy na MDŽ.

Červánek 11.2.19 19:01

@Lucinela ze Suerte mám cca 3 měsíce flakón - je to pro mě neodolatelná a nenabažitelná vůně skořice. Mentol v ní mám též, ale jen na začátku asi 2 vteřiny a pak jde do nádherné prachové skořice. Velice se líbí i mému manželovi.
Koupila jsem výhodně 100 ml na jednom kliku :-D

Červánek 21.10.18 21:20

I delikatesy jako The Night 10 ml lze pořídit v originále

zde

anebo zde na shoppig-premiereavenue.com, kde maji všechny velikosti 10 ml, 3×10, 50 ml i 100 ml, celou tělovou řadu, svíčky, doplňky.

Lze si pořídit i 5 ml u mnoha značek.

tento e-shop v Grenoblu má ještě jednu výhodu, že v případě menších nákupů je od 59 euro bez poštovného, zboží přijde DPD do 5 dnů, je s nimi velmi dobrá komunikace, s DPD se navic velmi dobře komunikuje i na našem území - přímo s řidičem, atp. - mluvím z vlastních zkušeností

Červánek 21.10.18 21:15
@Romana Frangipani.cz píše: Čau dámy, ze známé role bojovníka proti ztrátě kvality vůně při přestříkávání z originálního flakonu do kabelkáčů pro vás mám dobrou zprávu: počkejte si pár dnů, Frederic Malle uvádí do prodeje novou velikost flakonů 30 ml. Cena bude 100-150 € podle druhu.
Flakony jsou krásné, elegantní, černé kabelkáče, což je bonus navíc. Degradace parfému za těch pár ušetřených kaček nestojí.

flakónky jsou kouzelné :palec: a díky nim má člověk originál přímo od výrobce bez „ztráty desítky“ Díky za upozornění ;-)

Příspěvek upraven 21.10.18 v 21:32

Červánek 17.9.18 23:22

@Blindmouse tez bych rekla, ze Opium a L ´ Air du Temps jsou 2 ruzne svety. :-)

Červánek 17.9.18 22:35

@chimaera také bych i u té kosmetiky, když už tady je, očekávala vystížnější názor, protože každý uživatel jistě něco cítí - i pokožka má nějaké vjemy

I když dlužno říct, že recenzi na cokoliv, o čem výrobek je, umí popsat málokdo.

ať již stručně či dlouze

A podívám-li se na vůně, tak ani ze srdceryvných a dlouhatánských příběhů a zápletek, které se mají vztahovat k vůním, kolikrát nevyčtu, jak vlastně daný parfém voní. ;-) a že se vůbec o parfému píše. Ani ty přestřelené obrázky tomu moc nepomáhají. ;-)

minimálně pro představu na vůně chodím na parfumo.de/net nebo na parfumerka.worldpress, kde se píše konkrétně k věci

Červánek 17.9.18 22:20
@Romana Frangipani.cz píše:
Mně teda přijdou taky úplně liché, všechny. I ta první kolekce. Tématicky takové o ničem. Od art directorky jsem čekala gejzír nápadů a překvapení a ona předhazuje jedno klišé za druhým a ta vanilková kolekce…no, prostě, přijde mi to jako „ukážu vám, jak umím upéct pět druhů štrůdlu“.
Tak třeba příště.

Však se také ne nadarmo říká „ševče, drž se svého kopyta“.

Mě vůně též nenadchly, ani ty první, ani ty druhé. Art ředitelka, byť bývalá též není Nos, tudíž nelze nic očekávat. Nebo možná jen ty začátky jsou těžké. Nebo možná, mám jiné nároky.

Červánek 12.9.18 21:12

@Petrichor v ČR je to PPL a u nás v MSK v Ostravě a okolí přijde den předem sms/E-mail nebo obojí, že budou na následující den doručovat, že lze evtl. provést změnu dne doručení

a v den doručení přijde sms, kdy asi přijedou, třeba mi napíšou „mezi 11 - 13 hod“ a doba je též dodržena.

S řidičem se lze i telefonicky spojit

Červánek 12.9.18 20:57

@Romana Frangipani.cz krásné, vtipné a vždy s dobou, všechny na jedničku s hvězdičkou :hug: :palec:

Edit: a s burčákovou sezónou hezky ladí barvy i s lakem na nehty :potlesk:

Červánek 4.9.18 09:21
:srdce: :srdce: :srdce:
Červánek 2.9.18 10:25
Zobrazit všechny příspěvky uživatele Červánek