Napsat zprávu

Eternelle

  • Opava
  • 4 příspěvky
  • 2 recenze
  • 02.08.12
  • on-line: 15.11.21 19:57

Diskuzní příspěvky

Eternelle 2.2.20 09:31

.

Teď zrovna čichám k Love Potion od Oriflame…a cítím vůni plastelíny.

Eternelle 5.1.20 19:02

Děkuji ještě jednou, už se těším, až vyrazím na ..lov" a pak napíšu, co je tedy ta kostelová vůně pro mne. Čistota, to je samozřejmě důležitý komponent.
A děkuji i veřejně dobré dušičce zde, která mi přislíbila poslat něco na oňuchání :inlove: :rose:

Eternelle 4.1.20 09:33

Děkuji za nasměrování :andel: Anais Anais jsem v minulosti při hledání té ,,své" vůně přešla..na Cacharelu mi něco vadí…v celé značce. Zaujala mne akorát Noa, což by také šlo, musím ji znova vyzkoušet. ,,Breviář" neznám, ten si určitě objednám. Tak pocitově by ten ideál byl možná mezi Anais Anais a Liturgiií hodin. Ale kdoví…nakonec vždy skončím pátrání u něčeho nepředvídatelného a svěžího, nekostelového. Jsem hodně ženský typ, takže těžká mužnost ke mě nejde, o jisté éteričnosti by se dalo hovořit, i když gotická katedrála již dlouho nejsem, po dětech to jde spíš do baroka :-D

Když už jsem u těch obrazů, šla by i nějaká polní kaple v Provence, na levanduli jsem si už celkem zvykla.
Ale nikdy to pátrání nevzdám.

Eternelle 3.1.20 19:16

Vůně kostela

Ahoj, poprosím o radu zkušené, témata zde jsem si prošla, ale nehledám ani smutnou vůni, starosvětskou, ani barokní. Ani orientálně ,,duchovní", žádné vonné tyčinky, ani chlad gotické katedrály při státním pohřbu. Ale čistě nejvíce autentickou slavnostní vůni kostela při nedělní mši. :srdce: Takže podle základních složek, co se aspoň vybaví mě osobně, by nesmělo chybět kadidlo, vůně naškrobených alb, klerik a ornátů, vůně starého dřeva lavic…a květiny. Hlavně růže :rose: a lilie, ty už trochu uvadající, nasládlé. Filtr mi nevyhodil nic. Celý život osciluji mez svěžími květinovými parfémy, Eclat, Gucci Bamboo, Eternity, až po těžší Angel, Ange our Démon, Cashmir, Midnight Poison,..Moje mise objednávání odstřiků naslepo dopadla katastrofálně…například Cacharel Eden byl tlející hřbitov shora i zdola, klasika nad klasiky Chanel n. 5…krásná, ale lascivní, burleskní,..Pomůžete? :potlesk:

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Eternelle