Napsat zprávu

Kachnulik

  • Příbram
  • 4 příspěvky
  • 05.02.16
  • on-line: 16.11.21 12:10

Přátelé uživatele

Diskuzní příspěvky

Kachnulik 12.6.16 19:07

Opravdu zle se mi dělá z Miracle od Lancome. Je v ní něco opravdu nepříjemného. A trochu i z Azzaro twin. :)

Kachnulik 22.2.16 21:36

Naprosto nejhorší obchod, se kterým jsem se zatím setkala!Objednávku jsem stornovala, ale přesto mi balík odeslali. Psala jsem e-mily, snažila se dovolat…nic. Dopravci jsem vysvětlila, že objednávka byla vystornovaná, ale že jsem ochotná balík převzít, ale ne teď, zda může přijet jiný termín, nebo balík uložit. Předesílám, že mi nenapsal, že mi bude zásilku doručovat. A sdělil, že když jsem mu zvedla telefon, tak mě vlastně zastihl,tak buď si to vemu hned nebo ho vrátí. Teď, skoro po měsíci mi od nich přišel halabala e-mail, že mi hrozí POKUTA, za to, že jsem zásilku nepřevzala! UŽ NIKDY VÍC! Je to neseriózní, nekomunikující, příšerná firma. :cert: S tímhle jsem se opravdu nikdy nesetkala.

Kachnulik 9.2.16 22:30

Za mě velká škoda, pokud starší verzi opravdu přestanou vyrábět. Tato verze podle mě nestojí za nic moc. Plno růže a původní dojem z chloe chloe je ta tam. Je to prostě úplně jiná vůně. :zed:

Kachnulik 5.2.16 12:54

Nemám úplně dobrý pocit z tohoto obchodu. Nereagují na e-maily, nezvedají telefon, teď mají na měsíc vyřazené stránky z provozu. Raději do budoucna využiji jiných obchodů. v V dnešní době, kdy je tolik konkurence,je pro mě tohle ztráta času. :roll:

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Kachnulik