Napsat zprávu

Petra Psavá

  • Brno
  • 9 příspěvků
  • 22 recenzí
  • 17.11.14
  • on-line: včera v 13:42

Diskuzní příspěvky

Petra Psavá 11.12.20 16:26

Alchimie z odstřiku, který mi právě dorazil. Velmi radostné setkání …po těch letech :-*

Petra Psavá 12.5.20 20:07

Nejvíc asi oplakávám Alchimie od Rochas. Byla to slaďárna, ale mně prostě sedla. Ještě dnes, když si vybavím třeba jen flakón (o vůni nemluvě) , začnou se mi sbíhat sliny :choco: :sweet: :orange: .
A Yvresse Legére…ta se na trhu moc dlouho neohřála. Díky černému rybízu byla svěžejší než původní Yvresse, ale její charakter si zachovala.
A pak…původní Opium. Začalo mi vonět v době, když už se prakticky nedalo normálně koupit.
Takže tak… Mimochodem, x-krát jsem si říkala, že už nebudu lkát nad nepovedenými reformulacemi a vůněmi, které do dnešních dnů nepřežily…a je to tu zas :oops: Tak snad příště ;-)

Petra Psavá 13.2.20 13:43

Alambar…spolehlivě mi vždycky zvedne náladu a to já dnes potřebuju :choco:

Petra Psavá 25.11.19 12:25

Při smutku sahám po vanilkových vůních…momentálně mám oblíbenou Leylu od Anabisu nebo původní Tocade, předtím jsem dlouho frčela na Wish od Chopardu. A spolehlivě mi taky zvedá náladu Sun od Jil Sander. Je to sice klišé, když mi připomíná opalovací mléko, teplo a dovolenou, ale funguje to :relax:

Petra Psavá 25.11.19 11:57

Tocade (původní verze) :choco: :rose: :sweet: Momentálně jsem na ní závislá…

Petra Psavá 8.11.18 08:09

L´Aimant :palec:

Petra Psavá 30.9.17 22:49

Mé okolí toho nevydýchalo (a nevydýchává) hodně: v minulosti Yvresse, Mitsouko nebo Arpége (klasiku, ne Eclat).. Tehdy jsem učila na gymplu, takže uznávám, že na teenagery to byly pecky, i když ani kolegyně nebyly u vytržení…Ty vůně se mi tehdy hodně líbily a tak jsem je nosila hrdě a nakrčených nosů si pokud možno nevšímala :-) Teď mě okolí nechválí za Knowing (a to si ho beru jen na večer) a Miss Dior Originale. Anais Anais budí přinejmenším rozpaky (já v něm cítím hlavně lilii a okolí zase zatuchlý kostel). Na „Slona“ od Kenza partner reagoval, že cítí náplast a Madame Rochas mu připomínala vodu po holení CD Diplomat.
Ale…kupodivu (!) sbírám komplimenty na Cabobochard :think:
Ne, že by mi reakce okolí byly úplně fuk, ale přece jen…voním se hlavně pro sebe.

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Petra Psavá