Napsat zprávu

Vrzi

  • 183 příspěvků
  • 17.04.09
  • on-line: 18.1.17 21:19

Diskusní příspěvky

Vrzi 16.1.17 16:45

kojici polstar

Nabízím za 150 Kč (os.předání Pha západ)

Vrzi 16.1.17 16:44

Rukavičky pro miminka

Nové rukavičky pro miminko s visačkou, oboje za 30 Kč plus poštovné

Vrzi 16.1.17 16:43

Dětské pyžamko vel. 74

Nové dětské pyžamko,vel. 74, 70 Kč plus poštovné

Vrzi 16.1.17 16:39

Červené kožené baleríny Tamaris vel. 36

Jen zkoušené, nevhodný dárek, nechám za 800 plus pošta

Vrzi 20.1.15 21:37

Prodám encyklopedii Reader Digest Evropa od A do Z. Nerozbalená ve folii za 500 Kč + poštovné. Nevhodný dárek.

http://obchod.readersdigest.cz/…a-od-a-do-z/

Vrzi 10.3.14 16:49
@Medojedka píše:
@Vrzi Je to on?

Nene, je to VSOP. Tento
http://vinoteka.dios.cz/…14Zn1ak1.php

Vrzi 10.3.14 16:20

Za 1200 Kč nabízím tento koňak
http://www.heinemann-dutyfree.com/…0-1l-1l.html
Nevhodný dárek.

Upřesňuji, že se jedná o VSOP http://vinoteka.dios.cz/…14Zn1ak1.php

Příspěvek upraven 11.03.14 v 09:25

Vrzi 13.11.13 10:15
@rocky píše:
A pak ještě jedna otázka, dnes mi volala kamarádka, že její přítel (bydlí spolu) začal s její maminkou chodit na pilates. Kamarádka se mě ptala, co si o tom myslím, a jestli je to normální. Do té skupiny chodí samé ženy. Já nevím, jestli je to normální, já na pilates nikdy nebyla, tak se tady ptám… Stačí když napíšete ano, nebo ne. Prý toho kluka to baví.

Řekni kámošce, že Pilates byl chlap ;) http://cs.wikipedia.org/wiki/Pilates

Vrzi 9.11.12 17:44

Krásné téma. Babička z „Brodíčkova“ (Havlíčkův Brod) pro mě byla inspirativní žena. Jako dcera prodavačů vystudovala vysokou školu, stále četla, milovala cestování a naučila mě ten nejlepší štrůdl na světě. Jako vánoční perníky pekla srdíčka a hříbky. Dělala tak úžasný mazanec, vzpomínám na něj každé Velikonoce. Naopak neuměla vůbec vařit, dělala polívku z pytlíku. Vždycky francouzskou. Milovala Francii a díky ní jsem se vlastně začala učit francouzsky. Byly u ní nejlepší prázdniny, na každý den vymyslela speciální program a nechávala mě číst, dokud jsem u toho neusnula. Byla ohromně spravedlivá, vždy dbala na to, abychom měli s bráchou stejným dílem, rozpočítávala nám lentilky a vážila kompot! Celý život se vzdělávala a chodila na veřejné přednášky, protože se bála, aby ji nezradila hlava (jako její maminku, o kterou spoustu let pečovala). Uf je mi z toho smutno.

Vrzi 11.4.12 17:11

Za mě Caviar nebrat, vracím se ke 24 h. Kvůli barvě a konzistenci, ale co si tak vzpomínám, řekla bych, že i lépe kryl. (Já to moc nepotřebuji, takže bez záruky prosím.) Ale na caviaru je výbornej ten korektor nahoře, možná ho někde vyzkoušej.

Vrzi 10.8.11 18:48

Napiš, prosím, zkušenost se šampony. Já je teda ještě nikde neviděla, ale předpokládám, že v Praze budou..

Vrzi 8.7.11 21:23

V pondělí mi odešel mobil, v úterý baterka od notebooku, teď balím na dovolenou a kromě toho, že nic klasicky nemůžu najít, tak mi vytekly baterky a zničily čelovku. Doufám, že to jsou předzvěsti výborné dovolené, jinak mě už trefí.

Vrzi 18.6.11 19:17

Tak ledový kaštany taky miluju, já je mám zase spojené s tatínkem, byla to jediná čokoláda, kterou jedl, a dávala jsem mu je jako dárek. Ale sníst dvoje denně, hm, ty se máš! :D

Vrzi 12.6.11 23:27

Moc díky!

Vrzi 12.6.11 22:29

Jsem z plavek unešená. Prozradíš odkud jsou? :D

Vrzi 9.6.11 16:27
Tequila píše:
no o tom mi povídej, přítel se už věkem naštěstí hodně zlepšil, ale dřív(od malička) nesnědl snad žádnou zeleninu(kromě cibule), žádné ovoce, tvaroh… Jsou věci, které pořád nejí, ale naštěstí už toho dost vzal na milost, protože zpočátku bylo dost těžké vymýšlet jídla jen z masa, sýru a příloh :lol: navíc když já některé druhy zeleniny vyloženě miluju…

Můj přítel taky - maso ano ale nejlépe se sýrem, z příloh těstoviny ale jedině se sýrem, občas sní rizoto (s tunou sýra a kečupem), výjimečně brambory. Zeleninu bere jako trest. Je to peklo, strávím s ním týden a přiběru vždy min. 3 kg… Já se takhle nestravuji, protože nechci vypadat jako špekáček, ale co s ním mám dělat, když nic jiného nechce.

Vrzi 3.6.11 14:15

U nás taky - ze dne na den snížení zaměstnanců ze 4 na 2, já jsem teda zůstala, nicméně jsem DEN předtím odmítla jinou nabídku (přece současnou práci neopustím, když jsou ve svrabu, že jo), takže jsem myslela, že mě trefí při představě, že bych šla já. A navíc kvůli nečekanému přesunutí směn, nemůžu na kamarádovu svatbu, což mě pekelně štve a nejradši bych jim s prací jen kvůli tomu sekla. Stejně to tak jako tak vypadá, že podnik půjde do hajzlu.

Vrzi 1.6.11 17:46

Děkuji všem moc za názory, ač jsou opravdu různé :)

Nebojím se ani tak toho, že je přítel mamánek nebo toho, že by nám tam „lezli“, spíš je problém v tom, že on bydlí s maminkou a mladším bráchou a vlastně doma supluje otce. Takže jsem přesvědčená, že by ho stále kvůli něčemu „potřebovali“. A když bude bydlet o patro výš, tak určitě víc, než kdybychom našli jiný byt.

Spíš jsem tedy nakloněna tomu bydlení hledat ale jinde.

No a teď si říkám, jak píšete o klíčích, že nedávat, tak to jsem si jistá, že by jim je dal. Oni mají doma hodně otevřené vztahy. U mně je to třeba jiné - my v rodině fungujeme, pomáháme si, máme se rádi, ale každý je tak trochu individualista. U přítele se hodně mluví, každý ví o každém všechno, ale taky jsou furt v sobě, to u nás hádky prakticky nejsou.

Vrzi 31.5.11 23:12

Tak hypotéka v současné situaci určitě ne. Nikdo by nám ji nedal a není divu. Ale jinak moc díky.

Vrzi 31.5.11 22:39

Bydlet s přítelem?

Celý večer si lámu hlavu, tak si říkám, že se s vámi poradím.

Má se to tak - přítel dostal nabídku na podnájem za velmi finančně výhodných podmínek, háček je v tom, že je to v činžáku, kde bydlí jeho rodina, takže dosud i on. Mně to přijde tak, že by vlastně zůstal jednou nohou doma, což se mi dvakrát nelíbí. Bohužel výhodnější nabídku asi neseženeme a nic dražšího si nemůžeme dovolit (hlavně já, ale studujeme oba, takže ani jeden nemáme moc velký plat). Jsme spolu dlouho, moc bych s ním chtěla bydlet, ale nevím, jestli do toho jít za těchto podmínek… Co myslíte?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Vrzi