Arome a Makeup Institute Prague! Spojení stejně tak skvělé, jako gin a tonic

Co takhle zbourat zažité líčící zvyky a naučit se využít potenciál make-upu naplno? Spojily jsme teď naše kosmetické kufříky s Make Up Institute Prague a společně vám ukážeme, jak na to.

*

Když se spojí profesionálové a přísné kritičky z lidu

Makeup Institute Prague je přední školitel vizážistických kurzů v České republice. Pod taktovkou největších profesionálů v oboru se tak může naučit líčit každý. My jsme kámošky z kanclu, milovnice kosmetiky, testerky a přísné kritičky z lidu. Jde tahle kombinace dohromady? Naprosto!

Že nám to spolu klape, jsme si ověřily už během spolupráce na step-by-step návodech na fresh líčení.

Poraďte se s předními školiteli vizážistických kurzů. Zdroj: Make Up Institute PraguePoraďte se s předními školiteli vizážistických kurzů. Zdroj: Make Up Institute Prague

Na co se můžete v nejbližší době těšit?

Do této chvíle jste měli možnost diskutovat s kosmetickými nadšenci. Odteď vám budou k dispozici i přední profesionální vizážisté, kteří zodpoví veškeré vaše otázky.

Naše recenzní články o kosmetice oživí precizní návody a inspirace na líčení. Nově se kromě foto postupů můžete těšit i na videa, díky kterým v líčení rohodně nešlápnete vedle.

Mysleli jsme i na to, že všechny nemáme tak perfektní pleť a kontury jako modelky. Proto vám ukážeme, že nádherný look jde vytvořit i na tváři, která není na první pohled tak dokonalá.

Jaké make-up tutorialy byste tu rádi viděli? Zdroj: Make Up Institute PragueJaké make-up tutorialy byste tu rádi viděli? Zdroj: Make Up Institute Prague

Teď je řada na vás. Jaké návody byste si rádi přečetli?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Nejčtenější