Bvlgari: Bvlgari Pour Homme Soir

Od Bvlgari pour Homme Soir jsem čekala něco na způsob původní Bvlgari pour Homme nebo Extrême. „Soir“ znamená večer a z toho vyplývá, že jde o vůni určenou pro večerní příležitosti; tomu odpovídá i její charakter, je sladší a svůdnější. A opět mi přijde celkem unisexová, ještě víc než Pour Homme, která není tak sladká. Některé základní tóny má s Pour Homme a Extreme společné (takový ten čajově-dřevitě-pepřový základ) a doplňuje je o sladší ambrovou příchuť, ne nepodobnou vanilkové pánské Code nebo hebké Eau Parfumée au Thé Rouge. Zachovává si ale svěžest a lehkost bergamotem ochuceného indického čaje.
Zatímco Pour Homme mě nijak extrémně nenadchla, Soir je krásná, sladce čajová vůně, kterou bych svému příteli koupila bez váhání.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Seahorse 21.09.10 11:34

Zkoušela jsem ji na ruce a cítím hlavně celer, který bezpečně poznám, protože z něj děláme džusy v práci - takže tenhle parfém má u mě palec dolů.

viky 03.10.09 12:45

Zkouším na papírku a moc se mi líbí. Nasládlá, mužná a zároveň něžná. Krááása.

Kriss 14.08.08 16:47

Krásna vôńa, povedala by som unisex, bez problemov vynosia aj zeny, len ta vydrz…na obleceni dlho, na kozi je to horsie

Hraška 28.07.08 16:44

Môj priateľ ju má a mne sa veľmi páči, ako píše Ada, je to sladká čajová vôňa, dosť originálna, rozpoznateľná.

Zdenka 25.09.07 10:11

Souhlasím 100% s recenzí. Partner už ji zkoušel a líbila se mu. Takže ji asi dostane při nejbližší příležitosti. Ještě jsme zkoušeli BVL Aqua, tu bych taky neměla strach pořídit.

Pet 30.08.07 08:46

Opět s tebou musím souhlasit. Dlouhou dobu hledám mezi dámskými vůněmi tu pravou a stále mi vše připadá příliš sladké, nebo příliš svěží, nakyslé, obyčejné. Tuhle vůni bych ráda vnímala i na sobě. Mám pocit že i dlouho vydrží. Začátek i doznívání vůně je moc příjemný.

Přidat komentář

Nejčtenější