Cacharel: Amor Amor Sunshine

Při zkoušení Amor Amor Sunshine se dostavilo hotové dèja vu. Konkrétně ze včerejška, kdy jsem testovala vůni Night Life by Esprit. I tu jsem vzhledem k označení za letní edici pokládala za svěženku a pak jsem se divila, když se mi na ruce rozložila do vanilkova. Test Amor Amor Sunshine dopadl podobně. Vůně je označena jako letní limitovaná edice, ale nejde o letní svěženku. Ostatně vzhledem k tomu, že Amor Amor je letní svěženka, nemělo by asi smysl vyrábět další svěží verzi.
Na začátku jsou si obě verze trochu podobné. V recenzi na Amor Amor jsem mluvila o šťavnatém ovoci zalitém vanilkovým krémem a Sunshine měl také takové tendence, ale chladný vanilkový krém se pomalu měnil v teplý, začínal chutnat po čokoládě a po karamelu a ke všemu se do něj vkradla teplá vůně tiaré a orchideje. A plastelíny. Pokud se ztotožňujete s mými recenzemi, v nichž píšu o „vanilkové plastelíně“ - týká se to většinou levnějších vůní z drogerií - můžete se těšit, že ji v Sunshine ucítíte také.
Amor Amor Sunshine je zkrátka teplá, hodně sladká vůně, ovocně svěží je pouze ze začátku. V horku bych ji určitě nenosila, jestliže má jít o letní vůni, vzala bych si ji spíš v chladnější letní večer.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Kerze 29.04.10 15:43

Mně voní. Všechny limitky Amor Amor mi voní, přestože si na ovocné vůně moc nepotrpím. Tuhle jsem měla předloni a byla moc chválená. Letos jdu do Delight - už je na cestě.

ewe 16.11.08 21:51

Tak já nevím, skoro mám pocit ,že se tady mluví o jiné vůni, ale ne - skutečně to byl zelený Amor. Lehounce sem si přivoněla a cítím mycí prostředek na nádobí smíchaný s opalovacím krémem.

Zdenka 20.08.08 09:15

Tohle je síla. Zatuchlá bolehlavová vůně. S partnerem jsme se shodli, že je to vůně ala „stará bába“ (nechci tím nikoho urazit, ale nevím jak líp to připodobnit). Letnička ani náhodou. V tom zeleném flakónku s názvem Sunshine jsem čekala něco úplně jiného.

Gep 12.05.08 19:42

Amor amor nosím ráda, ale tato verze, která je zatím na seznamu budoucích nákupů, mi voní naprosto úžasně. Velmi sladká, ale příjemně, šťavnatě, plně. Bohatá, učesaná, propracovaná. Vanilku moc necítím, sladkost bych definovala jako ovocnou s notnou dávkou santalu. Nositelná se mi zdá celoročně.

Arome Violet 05.06.07 09:33

v niecom mi pripominala zero plus femine-diesel a vonala pomerne sladko az do kokosova.
neviem,aspon tu hlavu som cakala o nieco viac sviezu.
ajked mamrada sladsie vone,tuto si s pokojnym svedomim odpustim.

Nejčtenější