Christian Dior: Midnight Charm

Originální Dolce Vita, se kterou je limitovaná edice Midnight Charm soudě podle flakonu spjatá, je sladší orientálně laděná vůně. I Midnight Charm je sladká, ale ne orientální, spíš gurmánská. Mléko, smetana, špetka kokosu, vanilky, vůně růže - hladká, plná vůně, která v závěru voní trochu i karamelem a větší porcí vanilky, jak je u gurmánských vůní obvyklé.

Midnight Charm není těžká, přišla mi dokonce taková uklidňující a obsahuje i jasmínové tóny, takže nepostrádá květinovou zářivost. Během testování se mi vybavila vůně Today od Avonu, mám tedy za to, že je v nich jistá podobnost.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

1Miru 19.09.08 16:55

Nic pro mě!…Příliš ovoce a kokosu,skoro až štiplavý bolehlav..,po rozležení je jemnější a snesitelnější­.Přijde mi tuctová(Diora jsem si představovala jinak..).Viděla bych ji tak na modelu Houte Couture princesového střihu,nebo na velmi atraktivní tmavovlásce(i tak mi to zavání až vůlgaritou)

Svatka 12.08.07 22:56

Vůně je krásná, opravdu taková , jak ji popisuje Ada. Akorát ji není radno zkoušet v tropickém létě. Přijde mi vhodná do plískanic. Zaujalo mě srovnání s Today. Ale kde Today vyzkoušet? Známá prodává Avon, ale tvrdí, že vzorky vůní nemá. Abych se nesekla.

Nejčtenější