COSMO Beauty Awards 2020: Překonala nová verze kultovní sérum s vitamínem C?

Již před 15 lety vyvinuli v Kiehl's přelomový koncentrát s vitamínem C. V letošním ročníku COSMO Beauty Awards bojuje o hlasy jeho vylepšená verze. Zabodovala v naší recenzi?

* Sérum je vylepšené o kyselinu hyaluronovou.

Je céčkové sérum opravdu takovým zázrakem?

Máte rádi různá séra, olejíčky a voňavé krémy? A nebojíte se za kvalitní kosmetiku trochu připlatit? V tom případě vám doporučuji vyzkoušet americkou značku Kiehl's. Oblíbené mám zvláště její pleťové koncentráty, které s mou suchou a citlivou pletí dělají hotové zázraky. Aktuálně používám vylepšenou verzi slavného séra Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate. Nová receptura obsahuje vyšší, 12,5% koncentraci vitamínu C a nově také kyselinu hyaluronovou. Koncentrát tak kromě projasnění pleti nabízí dvojitou sílu v boji proti prvním vráskám.

Přečtěte si více v našich článcích o zázračných účincích vitamínu C a kyseliny hyaluronové »

Jak sérum používat?

Sérum má hutnější krémovitou konzistenci. Díky balení s pumpičkou se ale dobře dávkuje. Aplikuji dvě až tři „pumpnutí“, a to každé ráno a večer na celý obličej. Důraz kladu hlavně na místa, kde se mi již objevují první vrásky, to znamená na čelo a kolem nosu a úst. V rámci ranního rituálu přidávám ještě intenzivnější osvěžení za pomoci vychlazeného masážního válečku na obličej.

Díky vysoké koncentraci vitamínu C toto sérum opravdu pocítíte, což nemusí být každému příjemné. Zaštípe hlavně v případě, že máte na obličeji čerstvé ranky. Na séru nejvíce oceňuji, jak se do pleti rychle vstřebává a skvěle se doplňuje s krémy a make-upem. Ne že bych obličej měla úplně vyžehlený jako miminko, ale drobné vrásky se mi pravdu redukovaly. Pleť je viditelně hladší, pevnější a hlavně zářivější.

Cena:

  • 2 150 Kč / 75 ml
  • 1 600 Kč / 50 ml
  • 600 Kč / 15 ml

Které sérum získá váš hlas v soutěži COSMO Beauty Awards 2020?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Doporučená kosmetika

Nejčtenější