Emanuel Ungaro: Apparition Facets

Apparition je poměrně pěkná, sladce svěží vůně. Testovala jsem i první odnož Apparition Sun, bohužel jen zběžně, takže podrobný popis nenajdete. A teď jsem neodolala ani novince Apparition Facets. Je to samozřejmě opět ovocně květinová, svěží vůně. Začátek je nahořkle svěží, nevydrží ovšem dlouho a vzápětí se rozvine květinově zelená kombinace, která mi ze všeho nejvíc připomínala pivoňku. Pivoňka není uvedená ve složení, ale porovnám-li tuto část Apparition Facets třeba s pivoňkovou toaletkou od Yves Rocher, je to prakticky to samé - tlumenější, nesladká, spíš zeleně svěží květinová vůně s příměsí sametové zeleně. Nebo Stella In Two Peony, která ovšem zcela postrádá tu sametově zelenou součást a je ostřejší.
Po vyvonění oné pivoňky, což trvalo na mé ruce asi tak hodinu, se Apparition Facets usadí v méně zajímavé, růžovo ovocné podobě. Tehdy upadne kapánek do průměru, ale pořád voní celkem dobře, neslábne, neřídne, neujíždí do malinova, zůstává svěží a vlastně velmi zdařile připomíná vůni čerstvé, orosené růže.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

ajrin 02.04.11 11:05

Příšerná - a to jsem na ni byla tak natěšená. Hlava pěkná, ale tak maximálně 5 minut, pak začíná vůně levného mýdla - i to se dá přežít. To co přišlo na konci byl ale nepředstavitelný bolehlav. Odporně sladká, nepříjemná.. Ungaro Party je sice taky taková sladká sranda, ale alespoň mi z ní nebylo špatně…

Mitzi 07.10.08 21:06

Mně se líbí víc než původní verze. Kdybych ji dostala jako dárek, unosím ji, ale nikdy bych si ji nekoupila :) Testovala jsem ji na papírku a dlouho vydržela poměrně svěží, jen ke konci mi přišla hodně kvetinová, skoro „konvalinková“.

Zdenka 25.03.08 12:50

Na začátku velmi příjemná, pak spíš nepříjemná. Hlava je pěkná, osvěžující, pozdějí však začne být jakási umělá, jako laciný osvěžovač a navíc vlezlá.

anonymní 09.10.07 16:48

Souhlasím se předchozími názory. Apparition Sun mi byla daleko příjemnější a líbila se mi. Tohle je tuctovka.

JK 02.07.07 18:20

Naprosto tuctová nuda

anonymní 19.06.07 14:38

Není špatná, ale původní Apparation je rozhodně lepší. Toto je reklamní odvar, sice nositelný…ale není to ono.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější