Esprit: Horizon Woman

Esprit Horizon je jedna z těch vůní, které nestojí mnoho (30 ml balení koupíte za cenu kolem 400 Kč) a přitom je podařená a nevoní lacině. První závan je, jak by člověk podle složení čekal, velmi svěží, potom se Horizon rozvoní do takové lehce kořeněné, hořce sladkokyselé směsice se mírným zeleně sametovým podtónem. To nejlepší ze sebe vydá během první hodiny a potom slábne do svěžejšího dřevitého základu. Výdrž odpovídá toaletní vodě - na ruce vydržel asi tři hodiny, při pečlivějším nastříkání na sebe i na šaty se dá čekat lepší doba.

Podobný hořce sladkokyselý charakter má Noa Perlé; sametovou zeleň najdete v mnoha vůních, například v Sensi White Notes nebo Pleasures Exotic. Liči a grapefruit se vyskytují v desítkách ovocných vůní jako jsou Envy Me či V Été.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Saruna 01.03.10 20:30

Na to,že nepatří k nejdražším,je prostě dobrá.Taková mladistvá vůně na denní nošení.

wich 12.12.09 15:36

Když jsem tuto vůni zkoušela poprvé, asi se mi nějak pomíchaly vzorečky. Dnes jsem ji zkoušela a byla velice příjemná. Svěží hlava a potom příjemná vůně zeleně na vanilkovém základě. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

tapuz 22.09.09 16:45

Dnes jsem ji ze zvědavosti vyzkoušela v drogerii a líbila se mi. Když přešel první závan, který byl pro mě obtížně identifikovatelný, ale příjemný, tak jsem nějakou dobu cítila hlavně čaj a nasládlý podtón a to se mi zamlouvalo. Teď po pár hodinách už mi z ruky skoro vymizela, škoda, že jsem si nestříkla na šaty. Zasloužila by si lepší výdrž, protože vůbec není špatná.

šmoulajz 03.05.09 08:08

celkem hezká drogerkovka, za slušnou cenu vůně, která neudělá ostudu.

Arome Šárka 31.07.08 20:39

Schovávám si ji na zimu, možná proto, že jsem si ji pořídila před Vánoci, na léto by mi ale přišla moc teplá, skoro nenositelná. Nádherná vůně, vždycky se těším až se ochladí a budu ji moct oprášit.

wich 07.12.07 12:39

S touto vůní jsem na hraně. Silně mi připomíná jeden parfém, který jsem kdysi dostala od svého ctitele a dodnes nepoužila. Připomíná mi těžké ruské vůně.

miky 10.10.07 13:53

krásná, taková výrazná, spíše na zimu, zahřeje.

Přidat komentář

Nejčtenější