Estēe Lauder Pleasures Exotic
 

Pleasures Exotic

Značka:

Estēe Lauder

Rok:

2004

Složení (neověřené)

HLAVA: koktejl z manga a granadilly, orosené zelené listy, růžový grapefruit, pomeranč, citronová tráva
SRDCE: bambusové květy, ibišek, pomerančový květ, liči, černý rybíz, bougainvillea, pivoňka, zelené listy, růže, baie rose
ZÁKLAD: santalové dřevo, ambra, fialkové dřevo

  • 10.01.11

Skutečně nechápu, jak taková vůně může mít tolik pozitivních ohlasů na fórů znalců a labužníků.

Je ale ovocná slaďárna… sprchový gel z jakéhokoliv ovoce. Není to nepříjemné, ale takové vlezlé… sladce ovocné, totálně prvoplánové… Proč to? Růžový grep, mango… mraky manga (umělého, jak jinak). A to protivní liči… Trochu květů tam je, ale nic, co by stálo za řeč.
V závěru to evokuje skutečně vůni čistoty, jako kdybyste se osprchovali a umyli ovocným sprchovým gelem. Nemyslím, že by tam byla ambra nebo santal… podle mě to je spíš na pižmovém základě.
Kdybych měla tak šestiletou dceru, dovolila bych ji, aby se tím voněla… úrovní to zcela odpovídá tomu věku. Já bych se doslova styděla někam s tou vůní vyjít. Snad k popelnicím s odpadky… Ta vůně je vysloveně protivná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Estēe Lauder Pleasures Exotic

Líbí se mi (38) 62%
 
Neutrální (15) 25%
 
Nelíbí se (8) 13%

Hodnocení odbornice

  • 31.08.07

Od Pleasures Exotic jsem čekala nějakou variaci na jemnou květinovou vodičku Pleasures, doplněnou tropickým ovocem. Dočkala jsem se však nebývalého překvapení - Pleasures Exotic začíná výraznou vůní afrikánů (aksamitníků). Pokud vám tyto květiny páchnou, nebude se vám líbit ani Exotic, ale mně taková odvaha potěšila a vůně se mi líbila. Teprve...

číst více

Reklama


Reklama