Jennifer Lopez: Live

Parfém Live od Jennifer Lopez je ztělesněním módního hlavního proudu, tedy vůní, kterou by si na sebe některé ženy vzaly jen pod pohrůžkou násilí. Prodává se pod jménem celebrity a je ovocně-květinově-sladká vůně. Nicméně nutno poznamenat, že milovnice takovýchto vůní budou z Live unešené, protože svému žánru rozhodně nedělá ostudu - stručně řečeno, povedla se.
Prvních asi tak pět minut jsem musela navoněnou ruku držet dál od nosu, neboť svěžest byla tak intenzivní, že připomínala citrusový Jar na nádobí. Od vůně s takovým složením hlavy se to ovšem dá čekat. No, a potom už se rozvoněla ta obvyklá kombinace ovoce, květin (fialka je poznat, ale nevyniká nijak extrémně) a labužnicky sladkého základu. Velmi dobře sladěná a příjemná. Chvilkami jako by z vůně vyplouval kokos, potom karamel, růže, rybíz, zkrátka všechny možné dobroty… jestli je to dobře nebo špatně už nechám na vás, ale máte-li raději výjimečné vůně, jaké neucítíte na každém rohu, budete se s Live navzdory jejímu názvu pravděpodobně nu­dit.

Líbí se vám? Vyzkoušejte:
Cokoli se sladkým základem a ovocnými přísadami, např. Angel Innocent, Pure Wish nebo Ninu.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Jana 17.04.08 23:21

Tuhle vůni jsem si kupovala „naslepo“, vlastně jen na základě téhle recenze. A rozhodně mě nezklamala, hned sem si jí zamilovala. Mám ráda svěží ovocné vůně, takhle je i trochu sladší, ale pořád to ještě jde. Cítím v ní ananas, a pak taky něco sladkého, snad ten karamel.


Reklama


Reklama

Nejčtenější