Kate Moss: Kate

A máme tu další celebritku chtivou parfémové slávy, tentokrát modelku Kate Mossovou, jenž proslula svou tváří, výkony na molu i různě lechtivými skandály.

Její vůni jsem vyzkoušela pouze na papírku, na ruce už se mi rozvaloval Covet a novinka od YR, ale jsem si poměrně jistá, že na zkoušku na ruce ani nedojde. Moc mě nezaujala, hodila bych ji do šuplíčku spolu se všemi těmi univerzálními květinově ovocnými vůněmi, po nichž za pár měsíců nikdo ani nevzdechne.

Zvlášť začátek mě zklamal, ovoce + drogerková pačuli, profláklá směs č. 27. Kate Moss má úplně jinou image než tohleto, v její vůni bych čekala něco zvláštního, klidně nějaký extravagantní osten; kadidlo, kůži, něco suchého a drsného, vystouplé lícní kosti, černou koženou bundu a vztyčený prostředníček. Místo toho dala své jméno generické směsi, která připomíná květinový osvěžovač s vůní (převážně) pivoňky; takový čistý, ‚sprchový‘, nijaký, vhodný jako univerzální dárek pro nenáročnou studentku.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Eli 28.10.10 12:14

Mám Kate i Rumeur a Kate se mi líbí daleko víc… Rumeur mi příjde takový moc těžký, cukrový. Kate má podobné květinové tóny, ale místo cukru je šmrncnutá něčím lehce ostřejším a nějakým dřevem, to mi sedí líp. Na běžné nošení je super, je jemná, ale přitom výrazná, už hodně lidí mi ji pochválilo a můj přítel ji na mě zbožňuje… Když si ji na sebe fíknu večer po sprše, má tendenci se na mě vrhnout :-D

mesulka 04.08.10 13:32

Ze začátku voní divně, jak parfém pro starší dámu, ale po chvíli se velmi hezky rozvoní, je to jedna z mých oblíbených ke které jsem se postupně pročuchala. Mám již druhé balení, a pořád ji můžu :)

Svatka 05.11.09 21:18

Připomíná mi Bondgirl007, to jest: něco mi tam vadí.

Arome Mikinka 06.06.09 12:19

Strašnej smrad, cítím v tom mýdlo.
Na luxusní parfémy nemá, navoněla bych si s ní možná tak auto.

pichjit 20.03.09 20:47

Připomíná mi výrazně Cabaret, špatná není, vzorek jsem dostala náhodou a kdybych ji dostala, tak ji unosím.

Éternité 15.12.08 22:52

I když mně tato vůnička v podstatě nikdy neobtěžovala, tak mi opravdu ani nepřišlo na mysl si ji pořídit. Asi mi připadala příliš vulgární. Jo, je to správné slovo, i když se tváří něžně, evokuje ve mě jen barovou štětku. Kate Moss a její skandály jsou mi ukradené.

Ellen 11.12.08 13:28

Darja - chápu tvoji spokojenost nad parfémem ale nechápu, co ti vadí, když je někdo náročnější. Sama časem přijdeš na to, že existují vytříbenější a čichově zajímavější vůně, jsou taky o něco dražší. Tento web je výborný v tom, že pořád hledáme jiné a přesnější nuance vůní, baví nás to,i když taky někdy šlápneme vedle i v drahé vůni.

Ada 11.10.08 20:23

Darja: i nespokojení mají právo vyjádřit názor - a měli by, protože z názorů je pak vidět, jak si vůně celkově stojí. A že jsou některé zdejší uživatelky náročné? Jsou. Těžko se pak divit, že jim (nám) líbivé prvoplánové vůně nejdou pod nos.

darja 11.10.08 18:27

Kate Moss je moje oblíbená vůně, nejdříve jsem ji poznala ze stránky, pak si ji koupila a do teď lepší vůni nenašla. Taky zrovna nefandím modelce Kate Moss, ale tím se neřídím. Vůně je příjemná na denní nošení, nevtíravá, neurazí, voní čistotou, je něžná a nevtíravá, přesně taková je vhodná na denní nošení, ve větším množství i na večer, proč ne. Christina je sladší, více vhodnější na večerní příležitosti, také krásná vůně, ale nepoužila bych na denní nošení. Obě vůně jsou mým favoritem. A vy, milé dámy se mi někdy zdáte dost náročné…trochu se divím, že jste některé vyhledaly tuto diskuzi, když jste vlastně tak nespokojené…

Anuška 10.08.08 08:06

Tak já poprvé ucítila Kate Moss na stránce v časáku, okamžitě se do ní zamilovala. Mám jí do tet. Tenkrát jsem si jí ihned objednala a nedočkavě na ní doma čekala. nemohla jsem se jí na sobě vynačichat. Musim říct, že na mě voní dokonale:-)

Morgainne 01.08.08 11:17

Tuhle vůni jsem zkusila u kamarádky a musím říct, že začátek mě se mi moc nelíbil, ale pak se rozvoněla docela příjemným způsobem. Působila příjemným, teplým dojmem. Souhlasím s Chavou i Ingrid, není to rozjásaná vůně, také cítím lehkou zasmušilost, klid.

Myskamaus 21.05.08 09:11

Dostala jsem ji jako dárek líbí se mi.hlavně až po nějaké době,když se rozvoní.Žádný zázrak,ale tak špatná není a nechápu tak ostrou kritiku.

Chicky Girl 13.04.08 12:45

Tuhle vůni jsem zkoušela a voněla mi. Prostě je příjemná a řekla bych, že i svěží. Nemůžu nic namítat.Čichala jsem mnohem dražší a ty by se ve srovnání s Kate mohly jít zahrabat.

Jana 27.03.08 14:44

Tuto vůni znám taky jen z „čuchstránky“, a nevím proč, ale zujala mě. Cítím v ní nějakou příjemnou kytku(růži?). Takže se na koupi chystám. Na druhou stranu bych od Kate Moss čekala taky něco „ostřejšího“, jak ve složení vůně, tak i v designu flakonu.

Lisa 23.01.08 14:07

Znám ji jen z „čuchstránky“ v časopise a tam se mi docela líbila. Myslím, že na běžné nošení bych ji docela brala. Jemná, klidná, příjemná.

Ingrid 22.01.08 16:10

Srovnání s Christinou nemám,u nás nebyl tester,ale Kate se mi líbí,je pravda,že to není nic originálního,ale je pěkná a bude se dobře prodávat,to srovnání s Rumeur je zajímavé a trefné,taky tam něco z něj cítím.Líbí se mi Chavou popisovaná zasmušilost Kate i na mne dělá dojem nepřejásanosti,kte­rou mají v sobě např.Escady,tohle je vůně pro dospělou ženu.Shrnuto a podtrženo,klidně bych ji brala.

katka 11.12.07 15:53

Mně velice připomíná Stellu. A celkově mi nepřipadá špatná.

Arome Medulka 10.12.07 18:46

A mě se tato vůně naopak líbí, není to sice nic úchvatného, ale připadá mi taková teplá, milá, nejvíce vnímám ty růže. No holt, každá jsme jiná. :o)

sima 25.11.07 13:40

Mě tahle vůně vůbec nesedla…přišel mi vzorek,dala jsem si vůni na ruku a musela jsem si jí umýt…po chvilce mě začala z ní bolet hlava,asi jsem si moc ňufla či co…Né tahle vůně není nic pro mě..

anonymní 08.11.07 14:11

Na ruce mě nezaujala, na papírku o trochu víc. Ale asi mám předsudky, protože mi vadí tahle celebrita. Její skandály mě nezajímají, spíš nechápu jak může být topmodelkou, když není vůbec hezká. No, to sem ale nepatří že.. Kate a Christinu bych nesrovnávala, každá je jiná. Christina plnější a sladká, tak sladká, že to, co se mi zprvu líbilo, mě pak pomalu obtěžovalo. Moss je spíš svěží, je pravda, že podobných vůní je na trhu víc než dost. Je to spíš drogérkové zboží.

Arome e.v.a. 08.11.07 09:38

Jsem touto vůní právě navoněná.Počátek není nic,moc.Po delší době se ale hezky uleží a voní celému širému okolí,což mne překvapilo.Moje láska na celý život je IN LOVE AGAIN,nebo DKNY..proto se divím,že mi tahle vůně nevadí.Mám dceru studentku,ale ta by si tuhle vůni na sebe nikdy nedala…momentálně tajně touží po nove vůni ROXY.

Bára 07.11.07 22:03

Jsem sice studentka, ale asi ne zas tak nenáročná. Tuhle vůni bych si na sebe nevzala. Asi je to ta kombinace rádoby sofistikované růže a prostomyslného osvěžovače, co mi nejvíc vadí, člověk neví, co tím chtěl autor říct.

Paty 07.11.07 16:30

Vůbec se mi nelíbí.Další Kylie Darling.

Ada 06.11.07 09:57

Christina mě oproti Kate zaujala tím, že je sytější a má zajímavější průběh - mám tendenci hodnotit vůně spíš podle toho. Kdybych to vzala podle nositelnosti, tak nevím, možná by vyhrála Kate, protože je méně otravná :) Tak jako tak, ani jedna za moc nestojí, Sarah Jessica je jasná vítězka. Je dobře, že jsme se neshodly, kdybychom si přitakaly, ještě by si někdo Christinu na základě toho koupil a byl by nešťastnej, takhle si to každý půjde poslušně vyzkoušet :)

eva 06.11.07 00:49

Souhlasím s chavou: sice Kate si poprvé nelíbila, ale nějak jsem se k ní pročichala a začala se mi líbit /nepřipomíná někomu také po rozvonění i Cabaret?/ Nicméně „kapku Rumeuru“ bych našla také: ale jen pár tónů někde na cestě mezi hlavou a srdcem :)
Pokud se týka Aquilery: ta u mne propadla jako u chavy. Navíc nerozumím oné přemrštěné ceně za vůni, která vyluzuje odér jako řady obyčejných sladkých deodorantů za pár korun:( Christina mě zklamala hodně - má sice zdánlivě lákavě příjemnou 2-3 minutovou hlavu, ale posléze se z ní vyklube velmi, velmi laciná drogerie:( V podstatě ona „laciná drogregie“ nabízí tentokrát mnohem víc než Christina…

Nejlépe zkuste sami: uvidíte, ucítíte…možná něco jiného:) Co člověk, to názor ;)

chava 05.11.07 19:44

tak hlasuji opačně, pokud už se bavíme o těchto dvou vůních , tak u mne propadla Christina sladkým ovocným sirupem už stokrát potkaným. Naopak Kate mne neurazila, je to jemně zasmušilá vůně. Ano, tu bych si i koupila. A dámy,neukamenujte mě, prosím, ale troufnu si ji označit za neurozenou, ale přesto pocitově příbuznou Rumeuru.

Přidat komentář

Nejčtenější