Kenzo: Amour Indian Holi

Chybějící kadidlo ve složení a přebývající růžová esence a červený pepř dávají tušit, jakým směrem se ‚indická‘ verze Amouru ubírá. Je to sice v základu pořád ten starý dobrý Amour plný syté, lehce zakouřené vanilky, ale obohacený o plné růžové a ovocné tóny. Na mě už té sytosti ve spojení s růží bylo trochu moc, navíc když chvíli čicháte, voní Indian Holi opravdu výrazně ovocně, jako přeplácaný vanilkový zákusek s ovocným želé a obrovskou rudou růží navrchu, nebo jako nějaký dražší ovocný bonbon.
Doporučila bych ho do nějakého méně nápadného počasí - ve spojení s letním vedrem nebo výrazně barevným teplým podzimem by z toho mohlo být smyslové přetížení.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Daniela44 04.10.10 12:08

Přesně, je to míň kadidlovo-kouřový a víc třešňovo-ovocný Amour. Přijde mi, že vanilky je tam stejně a růži ani jiné květiny tam necítím.

Venuše 12.12.09 21:25

Tato vůně získala mé srdce a to jsem zaměstnanec parfumerie. Nádherná…

Theika 14.08.09 20:33

Indian Holi mě zaujala flakonkem, názvem a nakonec i vůni. Je sice malinko těžší a sladší, ale nesmírně lákavá.. Vážně mi připoměla atmosféru orientu..zkusila jsem ji v parfumerii a vůni jsem cítila i po sprše ještě na druhý den večer, což se mi už dlouho u žádného parfému nestalo.. Uvažuji o koupi:)))

Slimek 15.01.09 21:41

Vlastně jsem si hned vzpomněla na Rumeur 2 Rose, jen s tím rozdílem, že tato je mnohem plnější a sladší.

Slimek 15.01.09 21:00

Tváří se jako líbivka, líbivá, ale mě tedy nedostala. Hodně sladká, vanilkovo - ovocná. Nic neobvyklého, rychle uchvátit a přesvědčit ke koupi.

Violette 28.11.08 15:46

Indian Holi se mi líbí víc než původní Amour. Cítím vanilku a třešeň. Je sladší, spíš do chladnějšího počasí. Žádný těžký orient. Škoda, že je tak drahá.

lena 03.09.08 12:48

Indian Holi jsem toužebně očekávala, a když se konečně objevil, byla jsem poněkud zklamaná. Četla jsem totiž předtím různé recenze, z nichž jsem získala dojem, že jde o květinovou-kořeněnou, exotickou vůni. Navíc mám ráda kadidlo a santal a nějak jsem doufala, že se tam objeví. Přesto jsem si vůni koupila a začala ji používat. Velmi záhy jsem jí ale přišla na chuť. Začaly se mi líbit pudrové podtóny a růže (kterou mám také ráda). I když je to přece jen něco jiného, než jsem čekala, nakonec jsem ji vzala na milost a myslím, že až mi dojde, zase si ji koupím. Mezitím jsem zkoušela v obchodě původní Kenzo Amour, ale to mne zklamalo, to mi připadalo umělé a fádní.

Ronna 16.07.08 14:45

Na mně voněl strašně uměle. Jsem zklamaná.

Přidat komentář

Nejčtenější