Lacoste: Lacoste for Women

Lacoste for Women není Lacoste pour Femme, přestože v překladu to znamená totéž. Je to o něco starší vůně a zatímco Lacoste pour Femme je pronikavě svěží, Lacoste for Women je nenápadná a suchá.

Zvlášť ze začátku je tak nenápadná, až jsem z toho měla pocit, že vůbec nevoní a nic nevydrží. Naštěstí se trochu rozvoněla. Je to teplá, velmi suchá - takhle to vonělo, když jsme si jako malí hráli ve stohu teplé slámy. Pod výraznou bylinnou suchostí je Lacoste jemně a sladce květinová, voní po lípě, růži (sušené) a krabičce čaje.

Asi bych Lacoste for Women nenosila v horkém létě někde tam, kde můžu všechny tyhle vůně cítit okolo sebe; ale vzala bych si ji na sebe kdykoli bych toužila navodit si atmosféru teplého vzduchu tetelícího se nad hromádkami sena, záhony květin a korunami lip. Na jaře, na podzim, v létě do města mezi nudné paneláky nebo na nějaký romantický prázdninový večer.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Arome P.e.t.r.a 28.12.10 19:16

Omlouvám se ale byl to komentář k jinému parfému,tenhle prostě miluju,voní krásně jemně-zvláštně.

Arome P.e.t.r.a 28.12.10 19:14

Nevím ale mě bohužel šíleně vadí.Dnes jsem si ho u kamarádky stříkla na svetr a doma ho musela sundat protože mi to fakt vadilo.Pro mě to voní jako pánský parfém a to na sobě nemusím.

Arome Ela 03.11.10 09:28

mě voni jako miminko

Arome simona 25.01.10 10:33

Měla jsem ji dlouho v merku, nakonec jsem neodolala. Zpočátku velmi jemná, jako čerstvě posekaná tráva, ovoce jsem necítila. Po rozvonění se rozbalí květiny - nejprve celkem silně /asi lipové květy/- potom síla ustupuje a vůně zůstává svěže - suchosladká. Je velmi zvláštní, výborně drží - výdrž až do večera, něčím mi připomíná Eternity ale jen vzdáleně. Shrnuto: tuto vůni budu nosit na jaře nebo na podzim, stačí 1 stříknutí a jste oblečená do nepohody:))

tapuz 18.09.09 17:13

Vnímám ji přesně tak, jak je popsáno v recenzi - lipový květ, sušená růže a čaj. Jen na začátku cítím ještě dost intenzivně ten citrus a i když brzy vyprchá, slabounkou stopu po něm cítím celou dobu. Je moc pěkná, nesladká, suchá.

chechtalka 17.01.09 21:55

tato vůně se mi líbí, jen ji nemohu nosit do uzavřených prostor, když déle řídím auto, nebo sedím někde, kde se moc nevětrá, tak mi z ní začne urputně bolet hlava…zjistila jsem, že na některé vůně jsem prostě alergická, začne mi bolet hlava

Anuška 06.01.09 14:14

Dnes jsem si jí objednala, tak jsem zvědavá. Až mi přijde, napíšu svůj dojem:-)

Evelina 06.11.08 18:27

Krásná nesladká vůně. Evokuje mi prázdninový letní večer a procházky po sluníčkem prohřátých a dosud teplo vyzařujících loukách a pasekách:-).

Sylva 26.08.08 18:08

Tuto vůni jsem objevila víceméně náhodou. A jsem z ní nadšená - neuvěřitelně mi připomíná moji milovanou Chanson d'air, která už bohužel není k sehnání. Doufám, že Lacoste for Women nepostihne stejný osud.

Vera 17.08.07 16:05

Tuhle vůni jsem si na sebe vzala do kostela na koncert a byl to zážitek na druhou. Její velkou předností je, že není sladká ani pronikavě květinová, takže se mi jen tak neovoní:o)

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější