Lalique: Eau de Lalique

Krásná svěží vůně, citrusy dokreslené kořením, dřevem, ibiškem a výraznou dávkou kopru. Překvapila mě nejen svou vůní (žádné melouny, okurky, sladké ovoce), ale i výrazností a výdrží. Eau de Lalique je uváděna jako unisexová a je opravdu použitelná pro obě pohlaví; snaha ubrat jí přehnanou ženskost z ní právě udělala tu šmrncovní, výjimečnou vůni, v níž vyniká štiplavý citron s bergamotem, dřevo a bylinné tóny. Je to vůně z podobného rodu jako vynikající Un Jardin Sur Le Nil.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Mitzi 04.03.08 23:14

Naprosto souhlasím s Adou, tuhle vůni mám, Un Jardin Sur Le Nil mi vyhovuje víc, ale i tahle „koprová“ zelená je u mně hodně oblíbená pro všechny uvedené vlastnosti :-) Koupila jsem si ji naslepo a na první přivonění jsem nebyla úplně nadšená, jenže za pár minut se krásně rozvinula. Moc dlouho ji na sobě necítím, asi že je mému nosu tak „blízká“ .

Mia 29.07.07 14:18

Táto vôňa je ako chameleón, od strieknutia do vyvanutia sa zmení o 180 stupňov. Prvý dojem je šokujúci - trpká vôňa (?) kôpru. Hroty trpkosti sa však obrusujú a zrazu mám na sebe chladivú kvetinovú vôňu, vôbec nie sladkú, ale sviežu, zelenú, s citrusovým podtónom. Bohužiaľ, nemôžem povedať, že na mne drží, pretože krátko po prejdení do ,,kvetinova" ju na sebe prestávam cítiť…

anonymní 15.07.07 11:32

Vyborna nesladka, korenena vona na leto, vydrzi dobre dlho…je to taka aromatickejsia a vydarenjesia Omnia bez prilisnej davky korenia a bez zbytocnej kyslej chuti-vone. A je aj velmi prijemna.

Nejčtenější