Recenze Make-up cover od Dermacol: Make-up našich maminek a babiček v 21. století: Zakryje i tetován

Svoje tetování sice úmyslně neschovávám, ale blíží se plesová sezóna, tak by se menší maskování možná mohlo hodit. Navíc jde o velkou výzvu pro make-up.

* Make-up cover od Dermacolu.

Je opravdu tak krycí, aby si poradil s tetováním?

Na trhu je hodně make-upů, které hlásají, že jsou extrémně krycí. Já jsem sáhla po levnější variantě a koupila Make-up cover od Dermacolu. Jeho obal je velké retro, což potvrzuje fakt, že ho moje babička ihned poznala, a to se s ním líčila v mládí. Tuba je nicméně praktická, protože z ní vymačkáte i poslední trošku.

Krycí schopnosti jsem testovala rovnou na poměrně velkém tetování. Stačilo nanést opravdu malé množství a zapracovat. Náplň je hutná a na první pohled i mírně olejová, takže místo, na které jsem make-up nanesla, bylo pak potřeba důkladně zapudrovat. Tradá – tetování je pryč. Zvláštní pocit.

Svou chybku to ovšem má. Make-up se hodně otírá… a plesovky ani jiné oblečení si určitě zničit nechcete.

Make-up v akci.Make-up v akci.

Pleť jako z photoshopu

Rovnou jsem make-up zkusila i na obličej. Aplikace byla extrémně rychlá. Použila jsem navlhčenou houbičku, díky které vypadá finish lehčí, ale stále jako z photoshopu. Daní za bezchybnost je zatížená pleť. O make-upu prostě víte. A opět je nutná značná dávka pudru. Pro sušenky a ženy s aknózní pletí to asi lamač srdcí nebude, ale příležitostně na akci… super!

Tip Arome: Jestli je odličování základ, tak tady to platí dvojnásob. Pokud si nechcete udusit všechny póry, bez důkladného čištění se neobejdete.

Cena: 269 Kč za 30 g

Používáte vy, vaše maminka nebo babička tento ikonický make-up?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Nejčtenější