Max Mara: Silk Touch

Silk Touch je mírně odlehčenou verzí vůně Max Mara. Na začátku zaujme především výrazně hořký ovocný tón; řekla bych černý rybíz, respektive to, co se do vůní dává, aby to imitovalo černý rybíz, ale lehce pozměněné, proto také výrobce ve složení píše třešňový květ a dřišťál (nebo co to tam je). Srdce a základ jsou sladší, cukrové, takže po určitou dobu budí Silk Touch dojem, jako by na sobě ležely dvě vrstvy - vůně není hořkosladká, ale hořká a sladká, bez problémů rozpoznáte hranici mezi hořkou a sladkou vrstvou. Zhruba tak za hodinku vás hořké ovoce opustí a zůstane univerzální, sladce květinová kompozice s lehce pižmovým základem.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Šárka Š. 14.02.11 18:54

Mám ráda klasickou MM a tahle je taky krásná. Sladká i svěží, je v ní něco hebounkého jako smetana a hlavně ještě po pár hodinách je v ní ta svěžest a ne jen nějaká fádní sladkost.

micmici 28.09.09 16:15

Já miluji klasickou MaxMaru, už mám asi pátou a do SilkTouch jsem šla naslepo. Je to tak zajímavá a zvláštní vůně, že mne přímo fascinuje. Ale…já bych ji doporučila do chladnějšího počasí. Ocenila jsem ji nejlépe teď v chladnějších dnech, v teplých nic moc. Ale je zajímavá, velmi originální, jsem ráda, že ji mám.

monča 05.06.09 15:54

Ahoj holky,chtěla bych tuhle vuničku,poradte mi je alespon trochu svěží?A drží na pokošce?Nebo za hodku nevíte ,že jste se voněly?!!!!!!!!!­!!!!!Díky za radu!

Veru 10.10.08 22:56

Sorry, ale má na mě podobný efekt jako Touch of Pink a taky nová Chloé. Prostě vykřičená štiplavá vodička bez špetky něčeho výraznějšího (no dobrá, tady možná ta třešeň trochu) - no než investovat do tohohle, to si radši dojdu do DMka pro Toma Tailora nebo nějakou Pumu…

Míša 26.05.08 09:35

Nádherná vůnička, svěží a sexy. Použila jsem ji při sportu a ještě více se rozpumpovala a zvedala mi sebevědomí k výkonu.

anonymní 12.04.08 14:44

Krásná vůně - jedna z nejhezčích co znám - jiskřivá, čistá, jako průzračný křišťálek…

anonymní 17.03.08 15:49

Velké zklamání, vůně se na mně rozložila nějak divně… Naštěstí jsem si ji nestihla koupit naslepo, jak jsem měla v úmyslu kvůli tomu pěknému růžovému flakonu:)

Arome aneta 13.03.08 12:16

Max Maru Silk Touch jsem si koupila aniž bych ji vyzkoušela.Zaujal mě flakónek a popis vůně.Neudělala jsem vůbec špatně, protože u mě bude mít místo v první pětce.Něžná, lehká, prostě IN!Doporučuji!

Aja 12.10.07 12:10

Je to nejlepší vůně jakou jsem zatím měla a to jsem jich už vystřídala hafu.Je úžasná sexy, svěží a podmanivá, úplně mě dostala…

Zdenka 19.09.07 09:15

I já se přidávám k těm, komu voní víc než klasická Max Mara. Ta se mi nelíbí ani trochu.

yvetta 17.09.07 01:42

Také ji pokládám za velice příjemnou a možná i lepší naž je klasická Max Mara.Je škoda, že se dá sehnat jen jako toaletka.

Arome sisi 31.08.07 20:18

Souhlasím s M.V. Mě tato vůně také nadchla. Klasickou Max Maru jsem nezkoušela, ale Silk Touch mi přijde jedinečná. Strašně zvláštní, proměnlivá, hořká i sladká, svěží a sexy. Před týdnem jsem si ji odnesla z obchodu na papírku, za dva dny si ji objednala a hned po prvním použití dostala první mužskou poklonu, jak krásně to voním:-)

M.V. 15.08.07 11:25

Mne naopak nadchla, ta klasicka pro mne byla prilis sladka, tato je svezi, mladistva, z pocatku mirne trpka a osvezujici, konec se rozlozi do hrejiva. Uz jsem si ji na podzim poridila :-)

Arome e.v.a. 24.07.07 20:05

Bohužel jsem čekala příliš a zákonitě jsem byla zklamaná. Na mé pokožce se rozloží během několika málo sekund do typu „nemastná, neslaná vodička“ a během 15 minut zcela vyprchá. Původní Max Mara je něco jiného, ve srovnání a narozdíl od Silk luxusní /a troufám si tvrdit že i smyslná vůně;)

Přidat komentář

Nejčtenější