Přírodní BB krém jako tekutý písek?

Chlubí se 98% přírodním složením a hydratačními schopnostmi. BB krém od Pupa Milano si ale zapamatuju kvůli konzistenci a špatnému vstřebávání.

* BB krém s přírodním složením jsme museli vyzkoušet.

Nivea má sourozence?

Hydratační tónovací BB krém zaujal hlavně složením, které nemusíte na obalu luštit pod lupou. Přírodní dekorativní kosmetika má stále pověst chudého příbuzného, ale do značky Pupa Milano jsem vkládala naděje. Překvapení se dějí hned od začátku: z tuby vymáčknete nezvykle tuhý krém, který mi konzistencí připomíná klasický krém Nivea… takže si představíte, že rozmázavat si ho po obličeji není žádný med.

Verdikt: Drhne, ale kryje

Opravdu nečekejte jemnou tekutou konzistenci jako u jiného bíbíčka nebo make-upu. Pupa Milano vcelku drhne po tváří, až jsem chvilkami měla pocit, jak kdybych si po tvářích mazala tekutý písek. Zapracování BB krému opravdu drhne a trvá dlouho, než se z naoranžovělého odstínu stane barva kompaktní s vaší tváří. Bohužel je vcelku pracné obejít se bez šmouh, štětcem bylo zapracování ještě složitější než prsty a i tak dalo dost zabrat, aby ta oranžová úplně zmizela. Dámy s růžovým podtónem a citlivou pletí, tohle ne-e!

Výsledek ale příjemně překvapil. Líbí se mi solidní krytí oproti jiným BB krémům, skvělé sjednocení a oživení pleti. Velkým plusem je samozřejmě přírodní složení, oproti kterému se běžná dekorativní kosmetika může zahrabat.

U přírodních make-upů nebo BB krémů zatím bojuju s typickým pachem po limonene, na který si těžko zvykám. Podivné aroma po zatuchlém citrusu je tady naštěstí příjemné a po nanesení zmizí.

Tím však mé nadšení končí – přírodnímu BB krému bych nadělila jen 2 hvězdičky z pěti. Sice pěkně kryje, ale za příšerné zapracovávání a nulovou hydrataci si víc nezaslouží.

Cena: 439 Kč za 30 ml

Které BB krémy naopak stojí za to »

Autor: Jana

V jejím kosmetickém arzenálu hraje prim přírodní kosmetika a neobejde se bez výrazných rtěnek. Doma jich má pěknou sbírku v různých odstínech červené.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější