MiniRecenze: Nahradí krémové stíny pudrovou klasiku?

Když se mi do rukou dostaly krémové oční stíny od Bourjois Paris ve všech 8 odstínech, byla jsem skeptická. Krémové oční stíny moc nenosím, ale rtěnky Bourjois Rouge Edition Velvet, které mají stejné balení, zbožňuju už roky. Proto jsem jim dala šanci.

Který odstín byste si vybrali vy? Zdroj: www.ok-makeup.cz.Který odstín byste si vybrali vy? Zdroj: www.ok-makeup.cz.

Krémové stíny jsou dostupné ve variantách Satin Edition a Metal Edition. Obě verze jsou si hodně podobné a rozdíl je ve výsledném efektu minimální. Mně osobně se nejvíc líbí dva nejsvětlejší odstíny z kolekce Satin Edition. Konkrétně zlatý 01 Beige-seller a zlato-růžový 02 Oh de roses!.

Stačí nanést trochu stínu na víčko a zapracovat prstem nebo plochým štětečkem. Stín na víčku zaschne a drží. Odstíny 04 a 06 občas flekatí, podle mě je to ale o tom, jak moc silnou vrstvu nanesete a jaký štětec nebo techniku líčení použijete. Pokud se případný flek objeví, druhá vrstva stínu ho schová. Balení je praktické i na cesty. Obsahuje štěteček podobný aplikátorům, jaké mají lesky na rty.

Sečteno, podtrženo… Vytvoříte s nimi přirozené a jednoduché líčení během několika vteřin a věřím, že pokud zvolíte správný odstín, budou se vás (stejně jako mě) kamarádky ptát, jaké stíny máte. A to se mi moc často nestává! Jediným mínusem tak zůstává vyšší cena.

Cena: 269,–

Tyto stíny jsem použila také v naší proměně #druhátvář. Podívejte se, jak slušely slečně Veronice »

Balení připomíná lesk na rty. Zdroj: www.ok-makeup.cz.Balení připomíná lesk na rty. Zdroj: www.ok-makeup.cz.

Přečtěte si další recenze krémových očních stínů od Bourjois Paris »

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.

Doporučená kosmetika

Satin Edition

  • 3 hodnocení

So Rouge Lipstick Rtěnka

  • 0 hodnocení

Rouge Laque rtěnka

  • 2 hodnocení

Od 99 Kč do 99 Kč

Váš příspěvek
tea_of_cup 23.10.18 00:31

@Marerik jej, tohle vám tady fakt fungovat nebude :pudl:

Marerik 22.10.18 21:22

tyhle stíny a matne rtěnky tehle značky jsem si nakoupila ve Freeportu. Ceny měli polovičná než normálně. Takže super.

okmakeup 21.10.18 11:14

@jerry Krásný den,

článek jsem sice psala na svůj blog, ale minirecenzi jsem psala pro Arome.cz. Nejedná se tedy o přepis nebo recyklaci. Můj názor se ani za 4 měsíce dalšího používání nezměnil. Koukněte na video proměnu Veroniky, na víčku vypadá ten zlatý odstín krásně :inlove:

Hezký den, Karolína

Andrea MP 21.10.18 08:39

Krémové stíny mám ráda. Nosím je v kabelce, protože vím, že se mi nikde nevysypou. Vypadají dobře samostatně, ale dají se použít i jako základ v kombinaci s kompaktními. A přesně jak je napsáno, je to fakt pár vteřin, žádné štětečkování :D Za mě je to super. Tyhle od Bourjois jsem ještě nezkoušela, ale mám dva odstíny od NYX a jsme spoko :srdce:

jerry 20.10.18 18:58

Recyklace dorazila už i na Arome :pudl: - článek autorka publikovala už 6.6.2018 zde https://www.ok-makeup.cz/…iny-recenze/.

Příspěvek upraven 20.10.18 v 19:00

tea_of_cup 19.10.18 14:25

U recenzí dekorativky bych fakt uvítala i fotky produktu v akci.. Lahvičky vyskládáné na stole mi nic neřeknou ani o odstínech ani o výsledném efektu :think:

ZuzanaNZ 19.10.18 10:58

Nemám viečka na očné tiene, čo ma mrzí…ale aj tak dávam prednosť rúžu. Neviem čím to je, ale očné tiene mám vsugerované, že sa dávajú len na spoločenské príležitosti, treba to s nimi veľmi vedieť, nech to nevyzerá „lacne“. ALe rúž…rúž je vhodný aj keď idem venčiť psa :-D

Přidat komentář

Nejčtenější