Večerní sérum: Vyplatí se do něj investovat?

Už dlouho jsem chtěla oživit svou večerní rutinu novou kosmetikou. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet sérum, které prý milují holky i dámy po celém světě.

* Večerní sérum Kiehl's: Zázrak nebo propadák?

Bude to opravdu takový zázrak?

Večerní sérum Midnight recovery concentrate od Kiehl's je všude vychvalované do nebes, a to napříč věkovým spektrem. Při čtení takových recenzí si až začnete říkat, jestli si to všechno jen nevymýšlejí. Rozhodla jsem se ho otestovat na vlastní kůži. Přesvědčilo mě jeho složení, které je z velké části přírodní – levandulový a pupalkový olej a také skvalan, který se získává z oliv.

Olej jsem nakapala na peelingem vyčištěnou pleť. Velmi výrazně voní po levanduli, a protože nejsem zrovna její fanoušek, objevily se první pochybnosti, jestli to pro mě bude to pravé ořechové, nebo spíš levandulové. Když jsem ale olej vmasírovala, začal se hned vstřebávat a vůně ustoupila.

Sečteno a podtrženo

Ráno byla pleť hladká a vyživená. Na první pohled působila, jako kdybych nanesla rozjasňovač. Největší překvapení bylo, když jsem zjistila, že mi začal mizet nepříjemný bolák, kterého jsem se dlouho nemohla zbavit.

Co se týče toho, jak působí Midnight sérum na vrásky, nemůžu ve svých dvaadvaceti zatím soudit (uf!). Po přidání do krému na ruce ale rozhodně zvláčňuje.

Co mu vytknu? Ať jsem pátrala, jak jsem pátrala, nic. I mě si získal.

Cena: 670 Kč za 15 ml

Vyzkoušeli jste toto sérum také? Podělte se o svůj názor v referencích »

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Váš příspěvek

Nejčtenější