Recenze Fill & Fluff od NYX: Zvládne vykreslené obočí do minuty?

Vždy mě vyvede z míry, když jdu do obchodu, abych doplnila železnou zásobu oblíbenců... a oni nejsou skladem. Přesně takto jsem byla „přinucena“ vyzkoušet tužku na obočí od NYX. Objednám si ji znovu, nebo skončila v koši?

*

Tohle je kartáček na obočí?

Fill & Fluff od NYX je tužka pro ty z vás, které si ráno raději přispíte a make-up doháníte v tramvaji. Pokud si ale potrpíte na vykreslování jednotlivých precizních chloupků, nebude to ta správná volba. Její hrot je poměrně tupý, takže slouží opravdu jen k nedbalému vyplnění. Má ovšem praktické vysunovací balení, díky kterému se vyhnete ořezávání.

Co ale dělá tužku zajímavou, je kartáček, který připomíná kartáč na vlasy pro Barbie. U dražších značek se tento typ objevil už před nějakou dobou, ale u levnější kosmetiky je to jeden z prvních pokusů. Má krátké, velmi husté a jemňoučké štětinky. Nejprve jsem se bála, že bude chloupky vytrhávat, ale je tak jemný, že se nic takového nestalo. Jsem příjemně překvapená!

Jaký je unikátní kartáček?Jaký je unikátní kartáček?

Vykreslené obočí raz dva!

Nejprve celé obočí ohraničím a dokreslím místa, která bohužel nerostou, aby bylo obočí symetrické. Chce to kvůli silnějšímu hrotu trochu cviku. Nemusíte se ale bát. Než se tužka na pleti „zamkne“, jde snadno prstem setřít. V dalším kroku jen ledabyle obočí vyplním. Neděste se, teď přijde to kouzlo. Kartáčkem následně obočí pročešu, a tím i rozprostřu barvu. A je hotovo! Nejrychlejší aplikace, jakou jsem kdy zažila.

Před a po!Před a po!

Můj tip: Dobarvujete si obočí? Zkuste kartáček využít právě na nanášení barvy. Manipuluje se s ním mnohem lépe, než s plastovými špachtličkami.

Preferujete na vykreslení obočí tužku, nebo gel?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Váš příspěvek
Petrichor 2.7.20 19:58

Ne :-) Je to pravda, že když odpovím na otázky, které jsou na konci každého článku, tak dostanu balíček kosmetiky Nivea jako dárek? Jsem jako jedinej odpověděl :inlove:

Příspěvek upraven 02.07.20 v 20:04

Nejčtenější