Peelingová tyčinka Garnier: Buď ji milujete, nebo nesnášíte

Vypadá jako pánský deodorant, přitom ohobluje pleť, aby na ní nevznikaly černé tečky. Peelingová tyčinka Pure Active se prostě povedla, ale má svoje mouchy.

* Garnier tyčinka skrývá super peeling, který vám za minutu vypiluje pleť od černých teček.

Drasťák na pleť

Ráda testuju kosmetiku, která sbírá protichůdné reakce – pleťová peelingová tyčinka od Garnier patří mezi ně. Vyčnívá už na první pohled, její černá tuba totiž vypadá jako tuhý pánský deodorant. Samotný peeling má tmavě šedou barvu po černém uhlí, které má důkladně čistit obličej, zbavit ho černých teček a zatočit s nedokonalostmi. Peeling jsem tedy testovala v době, když pleť volala po zásahu a černé tečky téměř lezly z důlků.

Verdikt: Pleťová bomba

Trochu jsem se bála, že tuhá forma peelingu bude vyžadovat drhnutí po pleti. Naštěstí pokryje obličej tenkou vrstvou bez jakéhokoliv tlačení. Peeling je opravdu hrubšího zrna, takže s ním ani nepotřebujete masírovat pleť. Stačí ho jen smýt – a právě to z něj dělá snad nejrychlejšího kosmetického pomocníka s nejviditelnějšími výsledky, co teď mám v kosmetické výbavě.

Se všemi pleťovými peelingy mívám často potíž, že se jim chce vylézat z tuby ven a jsem celá opatlaná (a na cesty jsou tím pádem nepoužitelné). Garnier toto vyřešil tuhou verzí. Světle šedým odstínem na pleti mi připomíná korejskou dvoufázovou masku na rozšířené póry. Podobnou mají i vůni a účinek, akorát že na tuto tyčinku vám stačí minuta.

Také mi vyhovuje, že Garnier Pure Active mi nedovolí s peelingem plýtvat, takže i dlouho vydrží. Stačí tyčinkou jen jemně přejet obličej a pak peeling něžně omýt vodou. Oceníte ho hlavně na mastnou pleť s póry jako vrata nebo když jste objednaná ke kosmetičce za nebetyčně dlouhou dobu. Černé tečky opravdu mizí a dlouhodobě se jich tvoří méně.

Celá řada Pure Active bude vyhovovat mastnější pleti s póry, které se rády ucpávají..Celá řada Pure Active bude vyhovovat mastnější pleti s póry, které se rády ucpávají..

Další hodnocení peelingové tyčinky Garnier »

Proč tyčinku radši nepoužívat?

Peeling jsem si opravdu zamilovala a patří k mé stálé výbavě, přesto bych před ním chtěla i varovat:

  • Odolejte svrbění na pleť tlačit nebo dokonce používat každý den, jak jsem se dočetla u mnoha hodnocení. Na to je opravdu velice hrubý.
  • Pokud máte citlivou pokožku, peelingové tyčce se rovnou vyhněte obloukem. Kolegyni Janče zdecimoval citlivou pleť.
  • U akutního akné bych se bála hygieny a rozšíření pupínků po obličeji.

Cena: 119 Kč za 50 ml

Další osvědčené pleťové peelingy

Jaký pleťový peeling se osvědčuje vám? Napište recenzi na Arome.cz

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Nejčtenější