MiniRecenze: Dopřeje mi tahle řasenka 12 hodin bez jediné šmouhy?

Jednou jsem slyšela, že by žena nikdy neměla vyjít ven bez řasenky. Já s tím nesouhlasím, je lepší být nenamalovaná, než rozmazaná. Což se s 12h Long Stay potvrdilo.

O řasenkách od Alverde jsem už slyšela leccos, proto jsem si řekla, že je na čase vyzkoušet nějakou na vlastní kůži… tedy řasy. U 12h Long Stay mě na první pohled zaujal modrý obal a příslib celých dvanácti hodin bez drolení, šmouh na obličeji a nutnosti další vrstvy.

Kartáček je hodně mokrý, a díky tomu sice řasy krásně obarví, jenže barvu není snadné nanést. I jeho tvar je netradiční a nejsem z něj vůbec nadšená. Pracuje se s ním špatně – skoro jsem si při líčení vypíchla oko.

Když se mi konečně podařilo řasenku adekvátně nanést, byly řasy krásně tvarované, tmavé a dlouhé. Větší objem a hustotu jsem nijak nezaznamenala.

A co slibovaných 12 hodin?

Celých 12 hodin nakonec řasenka nezvládla. Po dni v práci začala dělat šmouhy ve vnějších koutcích očí. Vypadalo to, jako kdybych si nanesla stíny pod oči. Suma sumárum… jedná se o průměrnou řasenku, kterou příště raději obejdu a zamířím k jiné. Ve stejné kategorii znám i lepší.

Cena za 12h Long Stay: 119,–

Četli jste výsledky velkého testu řasenek z drogérie?

12 hodin oslnivých řas se nekoná.12 hodin oslnivých řas se nekoná.

Podívejte se na další recenze kosmetiky od Alverde »

Autor: Lucka

V jednoduchosti je krása – Lucka ji má ostatně ráda v oblékání, líčení i vztazích. Zároveň je hravé stvoření, takže občas nahodí rudou rtěnku, výrazné stíny, nebo dokonce cosplay.

Váš příspěvek

Nejčtenější