Kokosová vůně, malá výdrž. Řasenka Total Temptation má své mouchy

Total Temptation buď milujete, nebo máte pokušení ji vyhodit do koše. Jedním si vás ale získá – božsky voní po kokosu.

* Total Temptation voní po kokosu a řasám dodá objem. Bohužel ne na dlouho...

Objem na dobu určitou

Objemová řasenka Total Temptation patří ke kosmetickým vabankům – hodnocení ódy pějou na její božskou vůni a pročesaný objem, ale vyčítají jí drolení a opadávání.

Kokosový olej opravdu dělá své. Řasenka voní oproti „ kolegyním“ nádherně a líčení je díky ní ještě příjemnější. Po nanesení vypadají řasy skvěle, jsou nadýchané, pročesané a černočerné. Líbí se mi, že kartáček je také lehce natočí a dodá jim objem. Total Temptation můžete vrstvit, ale jen opravdu zlehka, vícero vrstev bez slepení nezvládne. Kontaktní čočky zvládaly maskaru bez jakýchkoliv obtíží.

Ranní nadšení bohužel střídá odpolední skepse. Vždycky okolo oběda jsem zjistila, že řasy zůstávají jen zbarvené… všechny ostatní výhody nějak záhadně vymizely. Některé recenze Total Temptation kritizují, že se řasenka drolí. S tím popravdě zkušenost nemám, vinila bych z toho více vrstev řasenky.

Značka Maybelline má určitě ve svém repertoáru lepší řasenky, ale nutno říct, že žádná z nich není tak voňavá jako Total Temptation. Kokosová řasenka se tedy dobře osvědčí na večerní líčení, když máte před sebou jen pár hodin ve společnosti. Na celý den už tak dobře neposlouží.

Cena: 230 Kč

Total Temptation má i svou voděodolnou verzi »

Tipy Arome: Další osvědčené řasenky na objem

Jaká objemová řasenka vyhovuje vám?

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Váš příspěvek

Nejčtenější