Recenze Urban Skin: Je tohle vůbec ještě Nivea?

Když se řekne Nivea, většina z nás si nejspíš vybaví hutný krém s jedinečnou vůní. Značka ale nezamrzla v čase a vyvíjí nové řady, které bourají stereotypy. Jednou z nich je i Urban Skin.

* Jde Nivea správným směrem?

Změny, kam se podíváš

Oproti klasice je tahle řada ve všech aspektech úplný protiklad. Typickou vůni tady nečekejte. Právě nová parfemace je asi i nejvíc spornou záležitostí. Buď ji budete pro její svěžest a intenzitu milovat, nebo nesnášet.

Hutnost střídá lehkost, až téměř gelová struktura. Návod udává, že je krém vhodný pro všechny typy pleti. Podle mě však bude sedět hlavně normální a mastné. Jak denní Urban Skin Protect, tak i noční Detox se rychle vstřebávají. U denního krému to oceníte hlavně v případě, kdy si chcete hned po namazání nanést make-up. Navíc vás svým SPF 20 ochrání před negativními vlivy slunečního záření.

Pleť je díky této niveácké kombinaci hebká a pozoruji i zlepšení rozšířených pórů. Této inovaci tedy dávám palec nahoru.

Cena

  • Urban Skin Protect – cca 139 Kč
  • Urban Skin Detox – cca 120 Kč

Umíte si představit Niveu s jinou vůní, nebo jste zastánci klasiky?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Doporučená kosmetika

Nejčtenější