Kosmetika Nivea

Cenová relace kosmetiky:

Vše začalo roku 1911, kdy farmaceut a vizionář Dr. Oscar Troplowitz objevil využití euceritu, který dokázal spojit vodu a olej do celistvého krému. Později dal sněhobílému krému jméno NIVEA. Tím vznikla značka, která je na trhu už přes 100 let. Od počátku chtěl Troplowitz vyrábět kvalitní... Více o značce >

Nivea

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »

Nivea v našem magazínu

Více o značce Nivea

Vše začalo roku 1911, kdy farmaceut a vizionář Dr. Oscar Troplowitz objevil využití euceritu, který dokázal spojit vodu a olej do celistvého krému. Později dal sněhobílému krému jméno NIVEA. Tím vznikla značka, která je na trhu už přes 100 let. Od počátku chtěl Troplowitz vyrábět kvalitní produkty, a proto si v NIVEE vybere dnes každý s jakýmkoliv typem pleti a pokožky.

Nabídka kosmetiky Nivea zahrnuje výrobky z 5 oblastí

NIVEA jako jedna z prvních kosmetických firem začala s výrobou ochranných opalovacích krémů, které propagovala i přímo na plážích. Prvenství má také za první pánskou kosmetiku, kterou uvedla už v roce 1922 mýdlem na holení a posléze pěnou na holení. Nejúspěšnějším krémem, který už doslova zlidověl, je modrý neparfemovaný krém v hliníkové či plastové krabičce. Dalším matadorem je řada Q10 proti vráskám, jež je na trhu od roku 1998.

NIVEA se snaží dodržovat kodexové zásady udržitelného rozvoje. Netestuje na zvířatech a suroviny využívá s ohledem k životnímu prostředí. Její výrobky jsou navíc téměř 100% recyklovatelné.

Kde koupíte?

Kosmetiku NIVEA naleznete na oficiálním stránkách a zakoupíte v každé dobré drogérii, supermarketu či obchodě s kosmetikou.

Diskuze o této značce