Mont Blanc: Femme Individuelle

Femme Individuelle je zvláštní kombinace kyselého rybízu, malinové sladkosti, jahodové svěžesti, pepřové pronikavosti a vanilkové sladkosti. Začátek je velmi pronikavý, jako popepřené jahody (jahody posypané špetkou drceného pepře a případně pocmrndané lžičkou balsamica jsou na pohled divný, ale chutný dezert, vyzkoušejte ;) ). Nechybí vodní tón lotosového květu. Za chvíli se přidala i nějaká další svěžest, kterou bych charakterizovala jako jehličnatou - těžko říct, kde se tam vzala, ale dělala na mě přesně takový dojem. Ovoce postupně sládlo a ke konci připomínalo spíš maliny než rybíz. Základ je vanilkově sladký a od chvíle, kdy do vůně začal prolínat, se Femme Individuelle zařadila po bok vanilkově nasládlých svěženek - třeba jako je Amor Amor , který je ovšem citelně sladší (víc vanilky a sladší ovoce).


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

dita 23.03.11 21:24

Tuhle vůni používám již 3roky a mohu říci,že dalších deset let ji nehodlám vyměnit.Je prostě kouzelná,výrazná a nikdy jsem nesklidila kritiku.Dovolím si tvrdit,že poutá mužský nosánek:))Je výrazně božská!

Arome Terezka 12.06.10 10:54

Opravdu zvláštní vůně. Nebýt pačuli v závěru, uvažovala bych o koupi. Na léto u mě vyhrála limitka Femme Individuelle
Soul and Senses. Velice příjemná.

Arome Petr 12.09.09 18:41

Příjde mi velice příjemná a sexy. Pro přítelkyni je to moc velká slaďárna a nosí ji pouze v zimě…a to jenom když je opravdová zima:-) Je to ten typ vůně, který mě na ženách přitahuje.

Kleaa 25.02.09 12:59

povidla, po chvíli trochu zkažená povidla, ne tak tímhle bych rozhodně nikoho neokouzlila

nenuta 10.12.08 21:26

Hm tak mi se vune libi:-) je opravdu hodne zvlastni a nebude ji mit kazda…krasne se rozlezi

Sisi II 19.05.08 09:28

Tak tahle je skutečně v pozitivním smyslu individuelle. Vespod je hodně sladká, trošku kyselá (malinovo -rybízová), ale navrch ledově chladivá ⇒ mražený maliny a rybíz. Použití bude ale spíše příležitostné.

Jessi 06.06.07 09:01

Koupila jsem si ji a udělala velkou chybu! Dá se říct, že mi voněla, ale nedokázala jsem ji používat. Byla moc sladká a pronikavá a okolí se moc nelíbila:-( Na výber vůně už jsem daleko pozornější!!!

anonymní 04.06.07 20:33

je zaujimava, naozaj taka individualne …je pravda, ze az po vyprchani vrchnych tonov…a najma pre milovnicky jahodiek a malin…pride mi to taka lepsia, vydarenejsia verzia Too Feminine Aigner.

anonymní 03.06.07 19:32

Lepivá, protivná, vlezlá…

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější