Moschino: L'Eau Cheap and Chic

Dlouho jsem kolem téhle vůně jen tak chodila, protože jsem ji pokládala za stejnou, pouze slabší verzi Cheap and Chic. Chyba. Nikdy nedejte na podobné názvy a flakonky, vůně může být jiná, i když se tak netváří :)

Zas tak velký rozdíl mezi těma dvěma sice není, ale jde skutečně o odlišné vůně. Zatímco Cheap and Chic je jemná ‚krémová‘ vůně, která voní po fialkách, svěžím pižmu a bílé Nivee, L'Eau patří spíš do sorty parfémů připomínajících opalovací krém. Není tak lehká a svěží, je o něco teplejší a pudrovější, se smetanovými, snad i lehce kokosovými a bíle květinovými tóny, a po rozvonění nabírá vyloženě teplou vanilkově pižmovou podobu à la Storia, Sui Dreams nebo Le Feu d'Issey. Přestože podle barev flakonku bych si tipla opak, L'Eau je slunečnější, prohřátější a smyslnější verze Cheap and Chic.

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
Cosita 16.11.10 20:21

Krásná čistá nevinná. Trochu mi připomíná vůni miminek. Rozhodně zařadím do své zásoby:-)

aknel.77 16.4.10 06:38

Taky koupě na slepo a jsem spokojená.Není to alespoň na mé kůži velký držák,ale podle ceny se to dalo očekávat.
Jinak je to jemná vůně velmi čistá,taky si přijdu s ní,jakopo spše:)
dřív jsem používala Cheap and Chic a souhlasím,že tahle je lepší příjemnější:)

Hraška 11.1.10 15:39

Áno, súhlas s Garfield, je to krásna krémová vôňa..s dobrou výdržou…!

Garfield 7.9.09 12:03

Nejprve voní trochu mýdlově, ale usadí se do krásné krémové vůně s troškou pudru.Koupila jsem na slepo a nelituju ani trochu.

dracatko 27.5.09 20:15

Krásná, čistá a krémová vůně, ocenil ji i můj přítel a to už je co říct. Voní jako krém na opalování, kůže na sluníčku, trocha meruněk… Zdá se mi příjemnější než Cheap and Chic

viky 11.5.09 07:18

Příjemná vůně. Krémové mýdlo v úvodu postupně přechází do vanilkového tělového krému. Souhlasím, že je podobná Sui Dreams. Ale L'Eau Cheap and Chic je hezčí a vyváženější.

Ambrožová Lenka 18.12.08 12:56

Krásná vůně, univerzální. Po nastříkaní mám pocit, že člověk opravdu voní čistotou. Jako právě po sprše.Taky jedna z těch, ketré dokážou zvednout náladu.

Gep 15.5.08 13:13

Měla jsem dárkovou kazetu s tělovým mlékem a sprchovým gelem. Tělové mléko trošku parfémované bylo, ale gel nikoli. Samotná vůně mi byla moc příjemná hlavně na spaní, taková nenáročná, evokující teplo a naprostou uvolněnost. Výdrž slabá, což mě mrzelo. Ale stihla jsem ji vnímat, než jsem usnula, takže jako vůně na spaní zcela splnila to, co měla splnit. :)

Paty 14.5.08 11:30

Když jsem ji v létě měla, vůbec jsem ji na sobě necítila, ale okolí mi ji chválilo.Dcera mi říkala, že voní jako modrá Indulona:)

Přidat komentář

Nejčtenější