NYX nově koupíme i v drogeriích Rossmann. Do jedné z nich jsme se podívali

Americká značka NYX Professional Makeup je nyní nově dostupná také v drogeriích Rossmann. Jak vypadají její stojany? Zašla jsem se podívat.

* Populární značka dekorativní kosmetiky je nyní dostupná ve vybraných prodejnách Rossmann.

Máte NYX právě ve „svém“ Rossmannu?

NYX otevřel v Rossmannu své „shop in shopy“. Najdete je na jedenácti místech v Praze (například na Václavském náměstí, ve Florentinu a na Chodově), dále v Liberci, Opavě, Českých Budějovicích, Benešově, Plzni, Karlových Varech, Sokolově, Zlíně, České Lípě, Brně a Pardubicích.

To jsem si nemohla nechat ujít! Týden po otevření jsem proto vyrazila do Rossmannu na Václaváku. Byla jsem spokojená s nabídkou? A odnesla jsem si s sebou domů nějaké kosmetické poklady?

Hýří barvami

NYX – to jsou barvy, barvy a zase barvy. Což teda můžu, obzvlášť v létě. Navíc od té doby, co jsem sundala roušku, moje spotřeba rtěnek rapidně stoupla. Proto jsem si nakonec pořídila hned dva odstíny Powder Puff Lippie, konkrétně baby pink BBY a cihlově-pomerančovou Crushing Hard. Brzy se můžete těšit na recenzi tady na Arome.

Moje namlsanost z pražských kamenných prodejen se nicméně projevila. Nabídkou v drogerii jsem byla popravdě trochu zklamaná. I když je stojan oproti jiným značkám dvojnásobný, obsahuje jen základní řady a zcela chybí některé novinky. Největším failem jsou prázdná místa pro testery. Ano, kousky na vyzkoušení zcela chybí! Tohle by se rozhodně mělo brzy napravit, jinak to odradí celou řadu zákaznic.

Jaký kousek od NYX je váš oblíbený? A chystáte si pořídit nějakou letní novinku?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Doporučená kosmetika

Nejčtenější