Recenze kosmetiky Rituals: Je řada Sleep lékem na nespavost?

Nová kolekce The Ritual of Jing – Sleep slibuje díky výtažkům levandule a santalového dřeva omamnou vůni, která vám vydrží na pokožce po celou noc. Navíc by měla pomoci s usínáním a kvalitou spánku. Jak si tato kosmetika vedla v našem testování?

Jing Dry Oil

Suchý olej se obzvláště povedl. Ostatně je to vidět i na bodech, které sklízí v recenzích Arome. Na první pohled zaujme luxusním balením. Flakon z pískovaného skla s dřevěnou zátkou se stane ozdobou každé koupelny. Jemný rozprašovač na tělo aplikuje přesné množství „tak akorát“ na rozetření.

Suché oleje mají obecně jednu velkou nevýhodu: dlouho přetrvávající pocit mastnoty. U Jing Dry Oil se toho nemusíte obávat. Zasychá rychle a pokožku nechává sametovou a voňavou. Výrobce doporučuje ho večer po sprše jemně vmasírovat a nechat pět minut vstřebat. Dle mé zkušenosti ale stačí pouhé dvě minutky.

Jediným mínusem tohoto suchého oleje tak je, jak rychle z krásného flakonu mizí. I když musím vlastně připočítat, že kromě večera si ho dávám na dekolt a ruce i po ranní sprše. A také občas jako noční péči na suché vlasové konečky.

Podívejte se na další recenze Jing Dry Oil »

Kosmetika od Rituals nádherně voní.Kosmetika od Rituals nádherně voní.

Jing Hand Mask

Dalším mým oblíbencem se stala tato vyživující maska pro péči o velmi suché ruce. Má zajímavou konzistenci. Na pohled vypadá jako třpytivý gel a na první omak zase připomíná hutný krém našich babiček. Po zapracování do pokožky je pak neviditelným ochranným filmem, který ruce úžasně provoní a zjemní.

Masku nyní používám každý večer před spaním. Dvakrát týdně si před ní ještě dělám jemný peeling. Co naopak nedoporučuji, masku používat jako alternativu krému. Na použití přes den se vzhledem ke své konzistenci rozhodně nehodí.

Maska Jing Hand Mask se stala favoritem mnohých uživatelek Arome.
Co o ní konkrétně napsaly v recenzích?

Masku na ruce rozhodně nepoužívejte místo krému.Masku na ruce rozhodně nepoužívejte místo krému.

Jing Magnesium Bath Crystals

Magnéziová sůl do koupele je ideálním společníkem pro večerní relax při svíčkách a se skleničkou vína. Magnesium pomůže zregenerovat ztuhlé svaly a extrakt z levandule zase zklidnit mysl. Rituals doporučuje koupel naplánovat jednu až dvě hodiny před spaním a do vany přidat šálek soli.

Já jsem volila menší, zhruba poloviční dávku a jsem za to ráda. Vůně je totiž i tak dost intenzivní. Na několik hodin provoněla nejen mou pokožku, ale i celou koupelnu. Konzistence je jemná a krystalky soli se ve vodě rychle rozpouští. Vzhledem ke své suché pokožce se obvykle solím do koupele vyhýbám jako čert kříži, tato magnesiová sůl však pokožku nevysušuje, naopak ji hydratuje.

Jak si vede v recenzích našich uživatelek Jing Magnesium Bath Crystals?

S magnéziovou solí si užijete relax na maximum.S magnéziovou solí si užijete relax na maximum.

Řada Sleep mimo jiné dále obsahuje:

Jaká kosmetika pomáhá s odpočinkem vám?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Nejčtenější