Valentýn v kosmetice: Limitky ve jménu lásky a něhy

Valentýn se blíží a všude kolem nás se to hemží srdíčky. Některé kosmetické značky dokonce přináší limitované edice určené právě k příležitosti svátku zamilovaných.

Sladká koupel nejen ve dvou

Valentýnskou edici přináší britská kosmetická značka Lush, která se zaměřuje na ručně vyráběnou kosmetiku. V limitce najdeme bombu do koupele ve tvaru srdce, broskvové mýdlo a pěnu do koupele, která vypadá jako roh jednorožce.

Růže jako symbol lásky a něhy

Také Manufaktura připravila pro zamilované speciální balíčky, ze kterých láska i něha přímo čiší. Růže je symbolem lásky a její vůně působí jako účinné afrodiziakum. Ideální dárek pro společné romantické chvíle. A v souladu s přírodou… co víc si přát?

Zamilovaný valentýnský balíček

Balíček plný lásky nejen k protějšku, ale i k sobě, najdete v Havlíkově přírodní apotéce. Protože Valentýn je příležitost věnovat něco roztomilého, kde růžové ani červené není nikdy dost.

Neslíbatelná rtěnka se srdíčky

Abyste si mohli romantiku užít naplno, bez neslíbatelné rtěnky to nepůjde. S originálním valentýnským designem přichází L'Oréal Paris. Tahle rtěnka rozhodně odolá i vášnivému polibku a navíc skvěle vypadá.

To nejlepší z přírody i pro zamilované

Weleda uvedla hned několik dárkových setů nejen pro zamilované. Za pozornost stojí například regenerační péče s granátovým jablkem, která podporuje pružnost pokožky. Protože být krásné chceme všechny, a to nejen na Valentýna.

Kupujete své drahé polovičce na Valentýna dárek?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Nejčtenější