Versace: Versace

Nemůžu si pomoct, Versace ty vůně prostě moc neumí. Bright Crystal je povedená svěženka, Crystal Noir obsahuje relativně dobrou gardénii (i když tak nakombinovanou, že se z ní mnohým dělá špatně), ale ostatní parfémy, které znám - série Versus Time, série Jeans, Versace Woman, Glam - jsou buď průměrné, nebo rovnou mizerné, slaboučké nebo naopak jako pro dámu od kolotoče.

Ani nová Versace, jakkoli má hezký a luxusně vyhlížející flakon, mi příliš neimponovala. Ze začátku se tvářila podivně, pak se z ní vytříbily zelené, vodní (leknín, lotos) a konvalinku připomínající tóny, ke konci lehce zvanilkovatěla. Dojem trochu řídký. Není to žádná hrůza, je to nositelná vůně a své ctitelky si jistě najde; jenže za tu cenu (i v internetových obchodech stojí 100 ml kolem dvou tisíc!) bych čekala jinačí pecku. Takhle se dostavilo jen zklamání.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Myskamauska 16.06.11 08:39

Presne ten typ vune,ktery by nikomu az tak moc nemel vadit,takze vhodna k litani po uradech a vubec vsude tam,kde se koncentruje vice lidi.Na me vydrz az prekvapive dobra.

Catthi 03.06.11 11:15

Tuto vůni miluju, používám ji velmi často. I flakón je super! Myslím, že Versace vyrábí skvělé vůně, sedí mi

Eva_nem 20.12.10 15:23

Kdysi jsem ji zkoušela v parfumérce a hodně se mi líbila, tak jsem si ji objednala (za cenu avonu před slevou, naštěstí). No..nuda a šeď, není nějak otřesná, asi je použitelná na léto jako taková nenáročná vodička, ale jinak ne-e, půjde o dům dál. Když pominu nevýraznost, je na mě trochu moc kyselá.

Bajsa 23.06.10 07:57

nic moc..neuškodí,ne­poteší…

mitter 29.12.09 11:46

Já ji letos dostala od přítele k Vánocům a musím říct, že jsem hrozně zklamaná. Za tu cenu (kupoval ji v kamenné parfumerii) jsem mohla mít 2 vůně z internetu. Přála jsem si Versence nebo Omnii Crystaline a dostala tuto. Vůbec ji na sobě necítím a přičichnutí ke flakonu není žádná pecka. Jen ten flakon je krásný, ale není to za tu cenu trochu málo?:-(

ga.pi 01.12.09 20:42

Vysoká cena, střední intenzita, mizerná výdrž a žádná originalita.
Ale jinak pěkná středně těžká květinovka se špetičkou nasládlosti.

jennyz 03.11.09 23:24

Aj mňa zlákal nádherný flakón a parfém som si kúpila bez vyskúšania cez internetovú parfumériu. Parfém ma veľmi neoslovil a tak som ho používala na len tak, aby som ho minula. O to viac som bola prekvapená, keď ma začali zastavovať ľudia a často sa ma pýtali, že čím tak nádherne voniam. Ja sama som ale tú vôňu na sebe vôbec necítila.

paty 19.04.09 17:52

Je to nádherná vůně a drží dost dobře.Na léto jinou nechci!

Arome Mikinka 17.04.09 22:22

Luxusní kráska. Stříkla jsem se s tím na zápěstí a cítila jsem to ze sebe dva dny a furt jsem to „fetovala“ jsem z ní unešená…

estelle 03.02.09 10:01

Nie je to s nou take zle :o)! Velmi pekna, jemna, kremova, mne sa vydrz pozdáva, aj to ako sa rozvinie.

dracatko 14.01.09 20:11

Souhlas s recenzí, je to poměrně obyčejná vůně v luxusní balení. Přesto je příjemná, vhodná na běžné nošení, dokonce i vydrží.

oví 06.12.08 11:50

No vůně byla hodně přírodní, cítila jsem zkrátka vůni lesa, já takové vůně nevyhledávám ale někomu by se to líbit mohlo. A co byla fakt bomba tak výdrž na kůži opravdu vynikající

Christabella 16.08.08 09:57

Ještě k výdrži - na mně drží velmi dobře, což je pro mne také velké překvapení. U jemných vůní jsem vždy připravená na menší výdrž :)

Christabella 16.08.08 09:53

Mně se líbí a to moc :D Vyzkoušela jsem teprve tento týden a už naháním celé balení :) Voní opravdu nejvíce po konvalinkách a vodních květinách, spíše než vanilkově mi základ voní krémově - niveově a malilinkato do dřevita :) Pro mne krásná, hladká, moc příjemná vůně na den; takový příjemný voňavý krémík - jsem opravdu velmi mile překvapená :D
ps: pro Mitzi - moc děkuji, že jsem ji mohla díky Tobě pořádně vyzkoušet :D

Mitzi 03.08.08 21:25

Ještě doplním, že z ní taky cítím konvalinku, která není psaná ve složení, ale můj nos říká, že tam je (pod uvedenou orchidejí si naopak bohužel nic nevybavím, znám jen ty hybridní bez vůně).
K výdrži bych doplnila „jak kdy“, někdy cítím dlouho i malinké stříknutí a nekdy zakrátko nic. Teď v létě ji hodnotím spíš jako držák :-) ale v tom únoru, když byla nová, mi rychle zmizela do ztracena.

pichjit 11.06.08 15:31

Ze začátku nic moc, spíše to nic, divná, svěží bez nápadu, ale po několika hodinách se najednou rozpovídala. Něco v ní malinko hřeje, asi to dřevo a to zpočátku cítit nebylo. Sice po ní netoužím, ale spotřebovala bych ji, pokud bych ji dostala.

Kerze 03.06.08 12:13

Hm, tak sama bych to neřekla, ale cítila jsem ji na kámošce - myslela jsem, že je to jen nějaké tělové mléko nebo mýdlo - voněla tak svěže čistě - ale intenzivně, že jsem se musela zeptat. Nechala mne navonět - je to bomba - asi pro ni poběžím…

wich 16.05.08 09:03

Tak tahle vůně je teď mojí oblíbenou a nosím ji pořád. Vydrží na mne do druhého dne, je příjemná, svěží, není sladká. Hodí se i do těch nejteplejších dní. Ze střední třídy bych ji nepřirovnala k Avonu, ale k Emerald od C-thru, přijde mi charakterem podobná.

Mitzi 19.02.08 19:40

Souhlasím, že má zoufale malou výdrž a překrásný flakon. Nesouhlasím s podobností na jakýkoli Avon :-) snesla bych porovnání (vzdéleně) s Acqua di Giò (jasmín a růže) a nebo Ô Oui!
(růže a leknín), ale Always teda ne-e :)
Tuto vůni jsem dostala k Valentýnu (připouštím, trošku jsem si ji vyškemrala :-)) a není mi to líto. Je mi příjemná a při provonění v kombinaci se stejně parfemovyným sprcháčem a tělovým mlíkem už jsem zaznamenala i pochvalu od maminky :-D která na mě nikdy nic necítí, jak je zvyklá na ty svoje Poisony, Opium a Eau du Soir ;-)
Poměr ceny a „kvality“ koncentrace EdP je opravdu špatný, bohužel…

Milada 24.10.07 16:06

Tato vůně je krásná jak po prvním nastříknutí, tak po rozležení, ale jen za předpokladu, že se s ní přímo „polejete“, protože nemá žádnou výdrž. Upřímně - je to ta nejslabší vůně, kterou jsem kdy měla. Vyzkoušela jsem i tělové mléko, které voní mnohem déle. Této vůni bych vytkla, že je malinko „unylá“, kdyby byla posílena některá její složka - netroufám si definovat která, měla by vůně jistě větší úspěch.

anonymní 01.11.07 08:37

Slabá, slabá a bez výdrže. Ale pro mě daleko příjemnější a modernější, než klasika Pleasures, která mi evokuje „Nerudovo Hřbitovní kvítí“ :-)

Arome e.v.a. 18.10.07 08:12

Dostala jsem vzorek této vůně.Velmi mne zklamala.Očekávala jsem zcela jinou vůni.Flakónek je ale opravdu podařený.

anonymní 13.10.07 18:20

Souhlas s recenzí: svěží, letmé, jemné. Nepovedené na tu cenu, reklamu … krásný flakon, obsah zklamání

anonymní 10.10.07 19:20

Zkoušela jsem jí nedávno. Flakon opravdu luxusní a vkusný, ale vůně skutečně nic zvláštního. Líbila se mi a přestože je to lehká vůně, tak docela dlouho i vydržela, ale jak píše Ada - cena vzhledem ke kvalitě neúnosná.

Zdenka 10.10.07 14:54

Souhlasím s recenzí, i pro mě to bylo zklamání. V tomhle flakónku bych si představovala úplně jiný typ vůně. Nejvíc mi připomíná Avon Allways (tu třetí, zelenou). Ke zn. Versace jsem už obezřetná, poté co jsem se nechala uchvátit vůní Bright Crystal, která se mi hrozně rychle omrzela.

Přidat komentář

Nejčtenější