*RITUALS

Tigra 21.10.11 20:30

* RITUALS

Dnes jsem zkusila na papírek některé vůně v prodejně Rituals - dosud jsem si myslela, že jsou to bytové vůně. Nejsou a některé jsou moc pěkné. Chtělo by to zkoušku na kůži.
Flakony jsou nádherné, cena okolo 1.200 za 50ml EdP. Každá vůně má jiného parfuméra.

http://fimgs.net/…nd.10990.jpg

Nejvíc se mi líbila No. 09 http://www.rituals.cz/e-shop/?…
Má být pomerančově orientální, já ji cítím jako pomeranč v čokoládě.

A taky No. 18, ta je velmi podobná Aziyadé http://www.rituals.cz/e-shop/?…

Ještě jsem zkoušela zázvorovou No.1 a liliovou No.4, ale ty mne nezaujaly. Určitě se tam ještě vrátím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

derad 23.10.11 09:37

mně se líbí Santal & Pačuli a Bílá pačuli & Cedr

andry 23.10.11 10:16

škoda, že jsou prodejny jen v Praze :-( určitě bych zašla vyzkoušet, vypadá to zajímavě.

Andorra 23.10.11 16:48

Tigro, byla jsi na Chodově? Kde mají ještě prodejnu, jen tam? Díky.

Andorra 29.11.11 10:57
derad píše:
mně se líbí Santal & Pačuli a Bílá pačuli & Cedr

Ta bílá pačuli & cedr je No.07 a dost je podobná Botteze Venetě, kterou si chci koupit, ale flakon No.07 se mi líbí víc a i cenově je výhodnější, takže mám dilema… :roll:

veronikaN 12.12.11 12:57

Svíčka

Koupila jsem svíčku Rituals - prý vonnou, cedr + něco.
Svíčka nevoněla - no může to být subjektivní.
Asi v půlce se knot utopil ve vosku.
Reklamaci mi neuznali, neměla jsem paragon (neměla jsem v úmyslu svíčku vracet)
takže Rituals nikdy víc. jestli jsou všechny výrobky takhle kvalitní…

WildOrchid 25.12.11 16:04

Pred vanoci jsem na Zlicine natrefila na obchudek Rituals. Vypadalo to tam moc hezky, a i prodavacky byly prijemny. Vyzkousela jsem vsechny vune co tam meli, a vsechny se mi libily :D z damskych asi ta s fialkama, z panskych uz si nepamatuju ktera to byla, ale urcite stoji za dukladnejsi prozkoumani.
Prekvapieve prodavaji vzorky - asi 2ml? nebo 1,5.. za 20kc. Koupila jsem vsechny, ale doma jsem zjistila ze ta fialkova mezi nima neni. skoda. Koupila jsem si tam i damske miniaturky. kazda ma 10ml, a prodavali je v sade 3ks. Meli i panske. Kdybych vedela kolik penez mam na ucte, asi bych je vzala taky. Vypadaji uzasne. Kvalitni zpracovani, kovovy rozprasovac, vicko ze dreva - zadna napodobenina. Kazda vune ma vicko z jinyho dreva.
Sada 3ks miniatur stala necelych 700kc.
Na ruce jsem zkousela jednu z tech panskych vuni, a od 3 odpoledne vonela az do pulnoci nez jsem sla spat. prezila i umyti rukou pod vlaznejsi vodou, takze vydrz bude asi slusnejsi. Intenzitu zatim hodnotit moc nemuzu.

Beru vzorky na sraz do Prostejova :) tak nas bude vic co vyzkousime.

Luciak 10.01.12 08:57

Mam velmi rada Rituals…telove pripravky su skvele…vone som este neskusala.

Ivušenka 13.08.14 17:27

Dostala jsem se k těmto stránkám a také byla obdarována vzorečkem
třešňového krému (Sakura)…ráda bych znala Vaše názory na další
„tělové věci“ a taky nové názory na ty jejich vůně…mají krásné obaly :andel:
Děkuji mnohokrát :kytka:

MoncaV 13.08.14 19:12

Zrovna dneska jsem v OC Smíchov koupila dvě sprchové pěny.Mají teď akci jedna plus druhá za 50% ceny.Nádherně a dlouho vonící Hammam Delight a Rice Milk-cherry blossom.Doporu­čuji!Skvělé jsou i cukrové tělové peellingy s olejem.

Ivušenka 13.08.14 19:18

Děkuji :kytka: a ty parfémy jsi zkoušela?

MoncaV 13.08.14 21:42

ne ,to jsem nezkoušela :(

vera1956 09.03.15 17:28

já kupuji bytové vůně v obchůdku Miluju Provence,mají i eshop.Je to značka z Paříže Baija a jsou opravdu super.
 www.miluju-provence.cz

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama