...a NEparfémově NEpotěšilo?

@Hanka H Hele, až se ti jednou stane, že se sem nepřihlásíš, tak mi napiš na blog, oznámím to tady. :D

Hanka H 11.4.21 12:14

@frangipani_romana Díky, už jsem v očekávání :lol: … (toho odmítnutí přístupu, aby bylo jasno)

A fascinuje mě bohorovnost odpovědných osob - pokud bych někde měla botu a někdo mě na to (taktně!) upozornil, neváhala bych a konala. Článek o kosmetice našich babiček i po několika dnech zůstává nezměněn - prostě redakce si za svými slovy stojí! :-D

fegitah 11.4.21 13:11

@Hanka H mě teda nechávají zdejší články naprosto chladnou, nečtu to!
Ty „babičky“ se zpackanými názvy značka/název vůně jsem zkoukla, je vidno, že o nic nepřicházím. :pudl: Dávám přednost relevantním zdrojům informací. :lol:

Hanka H 11.4.21 13:25

@fegitah Já jsem v tomto směru asi míň splachovací nebo více vznětlivá…Jestliže něco spletu (jako soukromá osoba) per hubam, jede se dál, ale pokud se dopustím přehmatu v oblasti, za kterou jsem placena, chytnu se sakra za hlavu!
Ale jak je vidno - jiný kraj, jiný mrav! :nevim: :pudl:

fegitah 11.4.21 13:31

@Hanka H … jenže tady - je to marný, je to marný! :nail: :wine:

Hanka H 11.4.21 13:34

@fegitah Nerada, ale souhlasím s Tebou :think: .
:wine: :lipstick: :nail: :choco: :sweet: :unicorn: :-D

Nevim, jestli jste postřehly, že zemřela Hanka Štollová. :cry:

Renoarik 25.5.21 20:26

Dnes som si fajne trepla s dverami do nosa, ale voňky cítim, takže pohodáááá :dance:

otakara 26.5.21 11:53
@Renoarik píše:
Dnes som si fajne trepla s dverami do nosa, ale voňky cítim, takže pohodáááá :dance:

takže by si to mala dať aj do vlákna Co vás dnes neparfémově potěšilo :-) a aj do vlákna Co vás dnes parfémově potěšilo :think:

Renoarik 26.5.21 20:33

@otakara vidíš, toto ma nenapadlo :think:

otakara 27.5.21 07:27

@Renoarik :-) :-D to ja len tak, aby reč nestála ;-) :mavam:

Renoarik 27.5.21 08:09

@otakara jasné :D

Hanka H 6.6.21 11:28

Článek plný moudrých rad, jak pečovat o vlasy
https://www.arome.cz/…va_dokonala/
8-O :pudl:
Některé rady jsou přímo životu nebezpečné!

Lucinela 6.6.21 14:56

@fegitah
Já už se nedívám ani na názvy a když vidím, že na mě vyskakuje recenze oblíbené vůně, okamžitě překlikávám :pudl: . Beru to, že je to o nás, komunitě, co tady píšeme my.

@Hanka H
Ovšem mistrovská práce s oslím můstkem:

*Nezapomínáme ani na brunetky
Přírodními metodami se z vás blondýnky asi nestanou, ale rozhodně díky nim můžete dosáhnout oživení barvy nebo efektu přirozeného melíru. *

Stránka:  « Předchozí 1 1814 1815 1816 1817 1818 1819 1820 1821 1822 1823 1824 Další »
Váš příspěvek