...a NEparfémově NEpotěšilo?

Renoarik 25.6.21 08:56

už hlásili min. 5 obetí

ijáček 26.6.21 19:46

Pár fotek z Hrušek a Moravské Nové Vsi.

MagnolieS 26.6.21 20:05

To je vážně hrůza, smutek, bolest :cry:

otakara 27.6.21 07:59

nedokážem ani komentovať, čo to je za obrovská sila, aby boli zabodnuté kúsky vo fasáde?

Jitka77 27.6.21 13:15

Při pohledu na fotky žasnu, že vážně raněných a mrtvých nebylo mnohem víc :cry: Je mi líto nejvíc lidí, kteří mají dům určený k demolici, nejen kvůli té ztrátě, ale i kvůli tomu, že teď nemůžou vůbec nic dělat - přijde mi, že kdo se mohl po prvním šoku vrhnout do práce, získává tím zase pocit, že něco zmůže, dokáže, a když za ním okamžitě přijedou kamarádi, známí, kolegové (což včera lidé ve zprávách říkali) a přiloží ruku k dílu, je to i veliká psychická vzpruha.

Lucinela 27.6.21 13:37

Jak se nám během chvilky může změnit život…

ijáček 24.8.21 02:10

Jsme tady z celé republiky i ze Slovenska, takže to neosloví moc lidí zde, ale Brňáky a okolí nepotěšilo úmrtí skvělého člověka, umělce a významného Brňáka Jana Zuziaka. Loni, myslím, oslavil 75 let. Brno je zas o něco chudší. Pardon, někoho.

Hanka H 1.9.21 20:57

Hodilo by se to do mnoha dalších vláken, ale dávám to sem .
Nový článek
https://www.arome.cz/…minimalismu/
… a příslib, že sladké Francii bude věnována pozornost po celý tento měsíc. No potěš pánbůh, jestli to bude tímto stylem „snaživá školačka píše dle zadání (ale vůbec nic o tom neví)“ :-( :pudl: .

@Hanka H „Přestože jsem ve Francii zatím nebyla, mám tuto zemi spjatou s mnoha zajímavostmi.........obdivuji také styl Francouzek, které dokážou být za každé situace elegantní. Na Francouzkách jednoznačně obdivuji jejich styl oblékání, líčení i účesů.
nedají dopustit na červenou rtěnku, kterou nosí neustále u sebe. Právě rudé rty jsou totiž symbolem francouzských žen.“

No ty pudle.

BTW: Dá se tam dojet autem za 5 hodin, asi neznám nikoho, kdo tam nebyl - jak vůbec našli někoho s maturitou, kdo tam nebyl? A proč ji vybrali, aby psala o zemi, kde nikdy nebyla? A proč to vlastně vůbec oznamuje hned v první větě a pak píše, jako kdyby byla s Francouzkami denně na nákupech?
A proč takový článek o ho..ě :pudl: vlastně vůbec spatřil světlo světa?

Gorilka 2.9.21 07:40

@frangipani_romana Aby bylo co zdrbnout.

Nelly 918 2.9.21 10:43

@frangipani_romana :palec: vůbec nechápu- článek o ničem- opět a ještě od někoho, kdo tam nikdy nebyl. Ale co se divím, oni jsou tu o hov..u tak nějak všechny články už hodně dlouhou dobu.

MagnolieS 6.9.21 17:26

Belmondo :rose: :cry: :srdce:

Magnolie1 6.9.21 17:51

@MagnolieS i mě bodlo u :srdce: , když jsem se to dověděla

@Gorilka píše:
@frangipani_romana Aby bylo co zdrbnout.

Takže oni to dělají nám pro radost! :cert:

@MagnolieS píše:
Belmondo :rose: :cry: :srdce:

Legenda. :(
Mne to tak mrzí…tahám manžela po těch svých parfémových výletech, on si to moc neužívá. Jednou někde četl, že Belmondo chodí na kafe do kavárny na Avenue Montaigne naproti Caronu, tak se rozhodl. že se s ním setká. Takže jsem musela pokaždé do Caronu a aon na mne čekal v kavárně a číhal na Belmonda. Jednou se mu zdálo, že ho zahlídl zezadu mezi lidma na ulici. Jednou jsme bydleli v St. Maur, kde Belmondo kdysi žil a natáčel film, tak to tam pořád očumoval. Loni na Vánoce, teda jako ty poslední před covidem, bylo hrozně hnusně, nechtělo se nám tam táhnout, tak kavárnu vynechal. Myslím, že ho to bude navždy mrzet. :(

Stránka:  « Předchozí 1 1814 1815 1816 1817 1818 1819 1820 1821 1822 1823 1824
Váš příspěvek