*AL HARAMAIN

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
therion 03.01.14 17:10

Al Haramain – Mukhallath 2000 Silver. CPO pánsky. Veľmi sa podobá na Al Haramain Fakhrul Arab v zlatom flakóne, teda oud a šafrán. Ale zo začiatku sa mi zdalo že sa viac podobá na Attar Al Kaabu, teda cítil som aj ružu. Taká klasická arabka, slušná kvalita.

cyntie 28.05.14 17:48

Ahoj holky, nevyzkousela náhodou některá z vás vůně Lamsa Gold a Lamsa Silver?

MonicaNY 29.05.14 01:34

@cyntie Mé čistě subjektivní pocity… a opravdu prvotní dojmy.

Lamsa Gold

CPO. Cara v oleji. Nadýchané mandlové pusinky, lehounká cukrová vata a krásná chumlací vanilka. Andělské pohlazení…

Lamsa Silver

CPO. Arabská cukrárna. Luxusní laskominy, až chutě a vůně přecházejí… pražené mandle, ovoce v karamelu a hutný medový likér z hořkých mandlí… díky němu je vůně krásně hladká a nepůsobí přeslazeně.

Obě vůně velmi povedené, dobře drží, Silver opravdu excelentně. Silver bych klidně viděla jako unisex, muž, který může gurmánské vůně, si též přijde na své.

cyntie 29.05.14 09:50

@MonicaNY Děkuji moc :-) a to jsem si je chtěla objednat na slepo… no ještě to zvazim :-)

slniecko 09.06.14 23:38

Dievčatá, prosím, neskúšali ste náhodou, resp. úplne ideálne - neviete kde zohnať vzorku, alebo hoci aj celé balenie, Remember me ?

http://www.fragrantica.com/…e-19829.html

Unseen 09.06.14 23:44

@slniecko
Mají na Anabisu, ale momentálně jen vzorek, snad časem naskladní… :)
http://www.anabis.cz/…mber-Me.html

• Citovat
  • Nahlásit
slniecko 09.06.14 23:49

@Unseen Ďakujem!!! vzorka je super, ono kupovať plné balenie, len aby som to vyskúšala…toho síce schopná som a opakovane sa o tom presviedčam :cert: …ale toto je ďaleko lepšie…obzvlášť pri arabkách, ktoré mi zvyknú vystrájať neuveriteľné skopičiny…ak je to to, čo hľadám, tak to už potom vyhrabem aj zpod zeme…

Unseen 10.06.14 09:43
  • Citovat
  • Nahlásit
otakara 05.07.14 13:07

Uvidela som v ponuke Al Haramain vône podľa dní v týždni, teda Monday , Sunday , atď, viete niekto o nich niečo? U niektorej som videla i zloženie i označenie unisex, čo pre mňa znamená, že tá by mohla stáť za odskúšanie.

pichjit 07.07.14 13:10

Znám Monday, je to taková lehčí arabka, řekla bych průměrná, ničím nevyčnívá, v začátku zavoní malinko máta a citrusy, později přejde do jednolitého srdce, nasládlého, typicky lehce pryskyřičného, ne těžkého, do základu se nemění, spíše slábne až zmizí, výdrž na arabku nic moc, tak půl dne, pak je patrná když si přivoníš přímo k navoněnému místu, ale nejde do prostoru. Dětem je ale příjemná ( tedy těm mým). Flakonek je ale asi plast, na malé množství velký, nic moc, levnější řada.

pichjit 07.07.14 14:02

.. Al Nabha je zajímavější. Začátek nic moc, ale rozvoní se hezky, balzamicky s nádechem kokosu a jakoby kandovaných jahod, cítím i něco jako v Kenzo Jungle ( tam je podobný tón který vnímám až jako kokos), ta stojí myslím za hřích a na Parfums je za babku. Flakonek je vražedný, těžký, kovový a je to CPO, ne EDP jak obchody špatně uvádějí.

otakara 07.07.14 17:59

@pichjit Fajn, vďaka za odozvu. :mavam: Ja zase mám v pláne Maze , udivilo ma však, že som si všimla balenie vo dvoch rôznych variantoch. Zase budem skúmať, čím je to. :roll:

kakadu 07.07.14 18:24

@otakara

EDP a CPO

• Citovat
  • Nahlásit
wiv 07.07.14 20:54
@otakara píše:
Ja zase mám v pláne Maze 

Já mám pár hodin nástřik Maze na ruce, neb jsem si byla v Anabisu vyzvedávat vzorky.
Maze je pro mne řízný :! oud, oud a oud. Po několika hodinách a několika umytích je to oud, snad s trochou bergamotu a pelyňku :-)
Paní v Anabisu mi vůni představila jako citrusy, které oud „drží“ :mrgreen: V tom případě je to něco jako otrokářství :mrgreen:
Takže asi to chce pořádně vyzkoušet. Pro mne je to vůně, kterou neunesu.

Příspěvek upraven 08.07.14 v 07:47

pichjit 07.07.14 21:48

Maze je krásná vůně, ale sama jsem jí dala dál, je pro mně málo ženská, oproštěná vší sladkosti, mám Tasneem Afnan, typově je podle mého nosu podobná, ale díky květinám má i ženský šmrnc, Maze je mazec, nekompromisní řízná vůně, nesladká pro toho, kdo to má rád ideální, ale já doufala když jsem jí kupovala v zeleň a tu tam nemám ( měla jsem EDP).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek