*AMOUAGE

Kriss 19.09.08 22:59

*AMOUAGE

Viem , viem, zahravam sa s ohnom , ale vedeli by ste mi popisat Amouage Gold alebo Ubar? Pripadne ktory Amouage je podla vas najvydarenejsi? Stoja za tu cenu? Kde sa daju najlepsie zohnat vzorecky?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 59 Další »

Reklama

Ada 20.09.08 00:34

Už dlouho si brousím zuby na tu sadu vzorků přímo od Amouage, ale je to drahá sranda… Dají se taky objednat z Perfumed Court.

katerinka 20.09.08 05:56

Sada je dobrá, mě se nejvíc líbí Dia a Reflection. Jestli stojí za tu cenu nevím. :) Krásné jsou,ke kůži parádně přilnou a super drží.

Kerze 20.09.08 09:01

Mně se nejvíc líbí Ciel. Jak píše Katerinka - jsou to držáky jak hrom. Zrovna Gold je na mne „moc“ orientální - jsou tam snad všechny orientální složky, na které si vzpomeneš a podle toho to vypadá…A je to fakt zrada, protože kolem toho Cielu od vyzkoušení furt brousím… 8)

Sára 20.09.08 10:54

Tak já jsem si sadu vzorků objednávala přímo na ofico stránkách Amouage - dorazila do týdne - navíc vzoreček Eau d´Amouage . Takže Gold už jsem znala - to je luxusní vůně, která mi přijde typově jako Chanel 5 - na mě je příliš upjatá, nosit bych ji nemohla, na první přičichnutí je jasné, že je to luxusní vůně z kvalitních surovina. Ciel jsem už taky znala - ta se mi líbí velmi, to je tak zajímavá těžká „svěženka“, je prostě jakoby svěží a zároveň fakt lehká není ani náhodou, jednu dobu jsem uvažovala o celém flakónu ale zatím jsem se nerozhodla. Pak se mi ještě líbí Dia - je nositelnější než Gold, tu bych asi nosit mohla, ale spíš pro nějaké slavnostnější příležitosti.Ju­bilation 25 se mi zdá dosti podobná Gold, takže mě až tak neuchvátila. Vzorek Eau D´Amouage mi už přišel trochu jako úlitba dnešnímu trhu ale stále je ta vůně natolik jiná aby splynula s ostaními ovocenkami.
Další kapitolou jsou pánské - manžel se bohužel nechtěl příliš uvolit k testování, takže jsem testovala sama a musím říct, že ty pánské jsou fakt bomba a mohla bych je nosit sama. Každá je naprosto jiná, nejvíc se mi líbí Jubilation XXV - velmi kořeněná vůně ale fakt krásně. Ovšem pánské stojí fakt všechny za vyzkoušení.
 http://www.amouage.com/…e_normal.png

Kriss 20.09.08 12:19

Saro a kolko ta vyslo postovne? A z panskych sa ti najviac ktora pozdava?

Sára 20.09.08 15:45

60 Euro a 15 Euro poštovné. Nejvíc se mi líbí panský Jubilation XXV pak Ciel a Reflection - no nejkořeněnější je právě Jubilation trošku mi připoměl pánský Burberry London ale je podstatně luxusnější, prostě ty pánské jsou úžasné všechny.

Sára 20.09.08 16:56

zrovna dnes jsem si stříkla na rukáv Amouage Reflection - můj dojem . podoba z Le Pour Kenzo - melounovka ale výdrž perfektní - pro mě, milovnici orientálek ale z toho láska nebude.

Kriss 20.09.08 17:09

Tak asi zacnem hladat medzi tymi panskymi vzoreckami. 15 euro to je dost :cry: som uz namlsana free shipping z FX , tak z takehoto postovneho mi srdce krvaca. :lol:

Sára 20.09.08 17:15
Kriss píše:
Tak asi zacnem hladat medzi tymi panskymi vzoreckami. 15 euro to je dost :cry: som uz namlsana free shipping z FX , tak z takehoto postovneho mi srdce krvaca. :lol:

já se snažím si toho poštovného nevšímat :D . nejhorší je na Beauty Encoutner - jenže tam zase mají věci - člověk nemůže odolat, poštovné, nepoštovné. Když nakupuji na Ebay tak kolikrát poštovné platím víc než kolik stojí zboží - nic se nedá dělat.

Kerze 21.09.08 08:11

Kočky, všimla jsem si, že „můj“ Ciel má nový flakónek i jinou barvu. Nevíte některá, jestli vůně zůstala stejná…uvažovala jsem,že bych si napsala Ježíškovi a manželovi poslala odkaz 8) , ale tohle mne zmátlo… :?

chavah 21.09.08 08:22
Kerze píše:
Kočky, všimla jsem si, že „můj“ Ciel má nový flakónek i jinou barvu. Nevíte některá, jestli vůně zůstala stejná…uvažovala jsem,že bych si napsala Ježíškovi a manželovi poslala odkaz 8) , ale tohle mne zmátlo… :?

Arabské vůně - Ježíšek - no nevím, co spíše napsat Alláhovi?Třeba by se smiloval i nad bezvěrcem…

Jitka 22.09.08 11:44

Dobrá rada nad zlato.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sára 09.05.09 19:47

tak jsem se dočetla, že Amouage reformulovali a znovu uvedli na trh parfém Ubar - podle složení vypadá zajímavě, přemýšlím jestli jej koupit na slepáka nebo Gold na jistotu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 59 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama