*MOSCHINO

Veverka 15.09.08 12:19

*MOSCHINO

Máte někdo zkušenosti s touhle značkou? Kdysi jsem zkoušela pouze Couture!, ale dojmy si už pamatuji jen matně. Zajímala by mě hlavně Couture!, Moschino Femme a Cheap And Chic. Díky za vaše názory a postřehy :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

janas 15.09.08 12:29

Mě voní Cheap and Chic trochu jako levná drogérovka - sladká květinovka, lehce okořeněná koriandrem.

Popelka 15.09.08 12:31

Moschino Couture určitě nekupovat bez očichání. Pro mě strašná vůně, nejlepší jsou poslední dvě Love Love a Hippy Fiz.Hippy je krásná svěží neobtěžující vůně,mám vzorek a dlouho vydrží.

Naja 15.09.08 12:34

Couture! - pořád kolem ní chodím a nevím, zda si jí pořídit nebo ne. Je to hezká vanilkovo kořenitá vůně, určitě bych jí používala spíš na zimu.
Cheap and Chic - moc hezká, taková vůně čistoty a krémů, cítím z ní fialky
L´eau Cheap nad Chic - není špatná, ale já nemám ráda ve vůních pomeranč, který zde cítím, tudíž pro mne nee.
I love love - tak tu mám moc ráda, mám druhou flašku, je to velmi optimistická vůně, ovocná, kyselejší, šumivá, osvěžující limonáda :wink: a chlapům se moc líbí,
OH! tak to bylo veliké šlápnutí vedle, po čase jsem zjistila, že mi vyloženě vadí, zvedalo mi to žaludek a ani ten můj se netvářil uneseně. Přitom složení vypadá tak nevinně. Je to taková zvláštní květinová vůně.
Ještě jsem zapomněla Hippy Fiz to je pro mne nevýrazná, květinková nuda, která nedrží.
A ještě musím říct, že co se týká flakonků Cheap… vůbec se mi nelíbí, je fakt, že už jsem starší dáma, přijdou mi sice vtipné, ale jinak nepraktické a hrozné.

Amy 15.09.08 13:00

Já vlastním vůni Funny!, je ovocná svěží, moc příjemná,výborně na mě drží celý den, Cheap and Chic jsem zkoušela včera, na mě je moc ostrá, cítila jsem nepříjemné koření, asi ten koriandr, které mi vadilo a do krémova se na mě nerozložila ani náhodou, I Love Love mě štípe do nosu, nelíbí se mi, Hippy Fizz je pro mě citronová příjemná letní vůně, moc nedrží, ale je fajn. L´Eau Cheap and Chic mi voní divně. Ale flakony se mi líbí, časem si pořídím ušaté miniatury :lol:

Veverka 15.09.08 13:03

díky zatím všem za odpovědi :D

Popelka 15.09.08 14:36

Milá děvčata, víte že flakony této značky inspirovala postavička z Pepka námořníka. Flakony jsou ve tvaru Oli.Nejsou sice pěkné, ale když si promítnete Pepka námořníka a jeho Oli, tak jsou hned hezčí ne? :P

Naja 15.09.08 14:39

Vím, že je to podle Olive, ale nelíbí se mi to. A kvůli „trupu“ jsou ty flakonky zbytečně veliké, za ten culík se mi to v kabelce chytlo a otvíralo :lol: Ale berte mě s rezervou, už jsem stará rašple a konzerva :lol:

maricka 15.09.08 14:43

...

Moschino Cheap and Chic mi přijde elegantní, kořeněně květinová vůně, náhodou moc hezká a smyslná. Pak znám ještě Moschino I LoveLlove - tuctová, svěže citrusová vůně…

Popelka 15.09.08 14:52

To je fakt, že jsou velké a do kabelky neskladné, ale jinak pobaví. A rozhodně to není tím, že už nejsme nejmladší.Taky už mi není dvacet :P

Veverka 15.09.08 14:58

Zaujala mě dle popisů a recenzí Couture! a Cheap and Chic, musím někde očichat. Tu Moschino Femme asi nikdo neznáte? Mají ji na elnino.cz, ale žádné recenze tam nejsou :?

atyzek 15.09.08 16:00

Vyzkoušela jsem tři:
I love love- na začátku se mi líbila, ale jak jsem dopotřebovávala vůni tak už dost. Je sladce kyselá ale působí hodně optimisticky. Patří k trendu sladkých svěženek a zdá se mi vhodná na léto, jen na někom může vonět kysele.
Couture- to už je jinačí. Květinová, taky vanilková, zdálo se mi že má taky trochu ze svěženek, ale není to pravda, je daleko „dospělejší“
Cheap and Chic- je to vůně pohody, čistoty, tak navoněná nenavoněná, i výdrž není velká. Pro mě je trochu tuctová.

Barbarra 15.09.08 20:09

Měla jsem Couture , nejdřív se mi vůbec nelíbila, štípalo mě z ní v nose, cítila jsem hlínu :vomit: . Pak se to nějak zlomilo a pořídila jsem si 100 ml flakon (protože byl nejvýhodnější ). No, okouzlení dlouho nevydrželo, nepříjemné pocity se vrátily a já Couture musela prodat.
I love love byla první vůně (spolu s Light Blue a Omnií Crystaline), kterou mi prodavačka nabídla k vyzkoušení, když jsem se poprvé odhodlala vkročit do Parfumeri s velkým P. Je to „hezčí“ sestra Light Blue, ačkoliv nosit bych ji nemohla. Nejen kvůli tomu, že bych rozhodně nebyla na 1km2 sama, kdo voní I love love.
Oh! je hodně zvláštní vůně, někde jsem četla přirovnání k držťkové polévce, s čímž se můžu ztotožnit. Milovnice Oh! prominou. :wink:
Cheap ´n Chic - mýdlovka obyčejná, „nijaká“.
L´Eau Cheap ´n Chic , nedávno jsem ji zkusila znova a zjistila jsem, že se mi docela líbí. Voní čistotou, je nekomplikovaná, použila bych ji když bych chtěla být „neviditelná“, a zabývat se jen svými myšlenkami. L´Eau Cheap ´n Chic by mě rozhodně v rozjímání nerušila.
Funny , pro mě asi nejlepší z produkce Moschino. Osvěžující, trochu nahořklá, každopádně milá vůně, co umí zvednout náladu. Dokonce jsem kvůli ní vzala na milost flakon i s krabičkou (hrozně se mi nelíbil!!!). Výkřik originality to není, ale když nemám náladu na komplikované vůně je ideální. Na mě se naštěstí nerozkládá „uměle“, a kupodivu s ní mám docela úspěch.
Hippy Fizz - limonáda:)

Trillian 15.09.08 22:04

Mám Couture (i momentálne na sebe, v tejto zime ma príjemne zohrieva) a páči sa mi, veľmi zvláštna korenistá netradičná vanilka, nie je taká sladká, ako by sa od vanilkovej vône očakávalo, chváli mi ju aj okolie, som s ňou veľmi spokojná.
I love love nemôžem, ako všetko, čo sa len trochu podobá LB.
L´Eau Cheap ´n Chic sa mi tiež celkom páči, vôna čistoty, ale dosť výrazná,zatiaľ ma na kúpu nepresvedčila, keby som ho však mala, tak ho v pohode miniem.
Funny ma nejak zvlášť neočarila, vzorku som darovala
Hippy Fizz - citrón, ktorý nedrží a ani sa mi nepáči, a ostatné vône nepoznám.

Irena 15.09.08 22:07

Znám jen Couture! (chladná vanilka s umírněnými květinami), Cheap and chic (plochá květinovka, vůní jako kuličkový antiperspirant), L´eau de Cheap and chic (podobná předešlé, ale o něco výraznější, ale spíš to bude tím, že je mi některá ze složek nepříjemná - jinak je to stále jemná vůně).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Další témata z kategorie


Reklama


Reklama